• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie kredyt z możliwością wcześniejszej spłaty?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 11:04
Witam! Jestem zmuszona wziąć kredyt na 10 tysięcy na wesele. Mam zamiar spłacić go od razu po weselu więc zależy mi na możliwości wcześniejszej spłaty. Wiecie może gdzie znajdę taki kredyt? Słyszałam, że banki niechętnie godzą się na wcześniejszą spłatę a jak już to trzeba ponosić jakieś dodatkowe koszty. Doradzicie mi coś?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:38
Weksel to papier wartościowy służący realizacji zobowiązań. Wystawca zobowiązuje się do zapłacenia w trybie bezwarunkowym danej kwoty w z góry określonym czasie. Prawda jest, że banki dość niechętni korzystają z takiego rozwiązania, lepszym zabezpieczeniem sa dla nich np. hipoteki.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Rekin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 14:44
10 tysięcy to nie jest ogromna kwota i na pewno będziecie w stanie to spłacić po weselu. Też słyszałem, że banki niechętnie podchodzą do wcześniejszej spłaty, bo wcześniejsza spłata = mniej odsetek itd. itp. Ale może po weselu po prostu spłacać początkowo normalnie, albo dogadać się z bankiem i skrócić okres kredytowania zwiększając raty czy coś. Trzeba popytać, bo tak to można gdybać i gdybać.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:35
Jest kilka banków, które oferują możliwośc wcześniejszej splaty bez dodatkowych kosztów. Ostatnio na forum gdzieś to widziałem. Z resztą warto zapytać w banku który oferuje taki kredyt najkorzystniej. Być może daje też możliwość wcześniejszej spłaty.
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 10:54
Przed chwilą czytałem taki wątek, gdzie ekspert polecał oferty mBanku i Santander Banku, co prawda temat dotyczył kredytu samochodowego, ale być może normalny gotówkowy też można wziąć z możliwością wcześniejszej spłaty. Trzeba popatrzyć w oferty.
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 0:15
mBanku nie polecam, slyszałam o nim dużo niedobrych opinii, santander ostatnio się poprawia i jest coraz bardziej głośno o nim, więc z tą ofertą chętnie bym się na Twoim miejscu zapoznała.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 12:45
Słońce napisał
mBanku nie polecam, slyszałam o nim dużo niedobrych opinii, santander ostatnio się poprawia i jest coraz bardziej głośno o nim, więc z tą ofertą chętnie bym się na Twoim miejscu zapoznała.


Co do kredytu w mbanku się nie wypowiem ale konto prowadzą mi całkiem dobrze. Santander rzeczywiście jest bardzo uczciwym bankiem mogę go polecić z czystym sumieniem, ale zobacz też credit agricole, oni też są ok.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 9:49
Banki udzielają z możliwością wcześniejszej spłaty nawet kredyty hipoteczne. Np. eurobank oferuje taki kredyt, w ramach którego już po 3 latach istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowej prowizji.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź