• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak działają usługi cashcback

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 11:00
Hej
Zastanawiam się jak dokładnie działają usługi Cash Back. Ostatnio Pani w banku zaproponowała mi kartę debetową z cash backiem i zastanawiam się czy warto ją wziąć. Macie takie karty? Jak się sprawdzają?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 14:28
Cash Back to w wielu sytuacjach narzędzie przydatne, pozwala na wypłacenie pieniędzy w sklepach oraz punktach obsługi honorujących transakcje bezgotówkowe. http://www.comperia.pl/artykuly/o_kartach_kredytowych/13184-cashback-przyda-sie-na-majowce.html
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 16:40
Mam kartę z cash backiem i jestem z niej bardzo zadowolony. Mogę wypłacać pieniądze w różnych sklepach co jest dla mnie ogromnym plusem. Kiedyś sceptycznie podchodziłem do takich nowości ale teraz widzę, że potrafią naprawdę ułatwić życie.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:07
A to ja nie miałem pojęcia na czym to polega. Wydawało mi sie ze to chodzi o to że jak wydam jakieś pieniadze to potem jakiś procent z tych wydanych pieniędzy do mnie wraca. Widocznie musze bardziej wczytac się w takie szczególy
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:04
Nie tylko Panu tak się wydaje :) Cashback jest właśnie usługą bankową polegająca na możliwości wypłaty gotówki w momencie płacenia kartą za produkty lub usługi. Często jednak pojęcie cashback jest utożsamiane z moneybackiem, oznaczającym zwrot części środków za dokonane transakcje.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:52
Ja mam taką kartę i to na prawdę jest super rozwiązanie. Wiadomo, ze czlowiek boi sie nowosci,ale w tym wypadku to jest niepotrzebne martwienie sie i bojaźń. Jak dla mnie Asko jak najbardziej mozesz skorzystać z tego :)
Cytuj
Kinga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:37
Witam,
również posiadam kartę z usługą Cash Back.Jestem zadowolona i mogę ją polecić każdemu.Usługa ta polega na tym , że można wypłacić gotówkę podczas wykonywania zakupów, należy tylko zgłosić taką chęć.W moim przypadku jest to usługa bezpłatna.
Zaletami jest to , że coraz większa liczba sklepów, stacji paliw realizują Cash Back. Zaoszczędzamy również czas, transakcja jest przeprowadzona przez sprzedawce a naszym zadaniem jest tylko potwierdzenie jej kodem PIN.
Polecam .
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:54
Nie wiedzialam, ze jest taka opcja. Ze na czym ona polega? Ze dostajesz z powrotem jakis tam procent wyplaconych pieniedzy czy co? Wytłumaczcie mi to, bo nie rozumiem jak to sie robi. Ta opcja ze zwrotem jakiegos procentu to bardzo fajna sprawa.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 19:44
Karta z opcją Cash Back jest dobrą alternatywą jeśli płacisz kartą a nie masz w pobliżu bankomatu lub po prostu Ci nie po drodze. Świetna sprawa, ponieważ nie musisz tracić czasu na bankomat a jeśli potrzebujesz gotówki możesz zrobić to przy okazji robiąc np. zakupy. Więc jeśli masz okazję skorzystania to nie zastanawiaj sie.
Cytuj
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 10:34
Wydaje mi się, że taka karta to spore ułatwienie podczas zakupów. Ja chętnie bym wypłacał pieniądze płacąc kartą a płacę nią dość często. Wiecie może jakie banki mają w swojej ofercie takie karty cash back? Ja mam konto w WBK-u, czy u nich dostanę taką kartę? Jeśli nie to czy muszę mieć konto w danym banku by korzystać z karty?
Cytuj
Odpowiedź