• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Millenium Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Martin99

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2019 21:03
Witam.
Mam do was pytanie. Mam zadłużenie w BIK za niezapłacone mandaty komunikacji miejskiej. Mając zadłużenie w BIK w millenium założyłem konto z limitem 1000pln. Gdy chciałem zwiększyć limit w banku powiedziano mi że mam zadłużenie w biku. Ale gdy zakładałem konto i wnioskując o limit wniosek został zaakceptowany. Przypomnę że już w tamtym momencie miałem zadłużenie a wniosek mimo to został rozpatrzony pomyślnie. Istnieje jakiś bank w którym mógłbym założyć konto z limitem pomyślnie mając zadłużenie jak to było w millenium? Jestem osobą pracująca ale niestety mój czynsz i utrzymanie nie pozwala aby spalić dług dlatego chciałem założyć limit żeby go spłacić jest w stanie ktoś mi polecić bank w którym uzyskam limit ? Mam konto w millenium na ktore wpływa wypłata i mBanku które założyłem jakieś rok temu ale nie korzystałem z niego. Pilne proszę o pomoc
Wypowiedź została zmieniona przez: Martin99 22.2.2019 21:04
Cytuj
Mateusz Libecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 17 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2019 23:02
Martin99 napisał
Witam.
Mam do was pytanie. Mam zadłużenie w BIK za niezapłacone mandaty komunikacji miejskiej. Mając zadłużenie w BIK w millenium założyłem konto z limitem 1000pln. Gdy chciałem zwiększyć limit w banku powiedziano mi że mam zadłużenie w biku. Ale gdy zakładałem konto i wnioskując o limit wniosek został zaakceptowany. Przypomnę że już w tamtym momencie miałem zadłużenie a wniosek mimo to został rozpatrzony pomyślnie. Istnieje jakiś bank w którym mógłbym założyć konto z limitem pomyślnie mając zadłużenie jak to było w millenium? Jestem osobą pracująca ale niestety mój czynsz i utrzymanie nie pozwala aby spalić dług dlatego chciałem założyć limit żeby go spłacić jest w stanie ktoś mi polecić bank w którym uzyskam limit ? Mam konto w millenium na ktore wpływa wypłata i mBanku które założyłem jakieś rok temu ale nie korzystałem z niego. Pilne proszę o pomoc


Proponuję przenieść wynagrodzenie do mBanku bądź do PKO BP ponieważ mogą przygotować ofertę "na klik"
Jeżeli chodzi o zadłużenie to raczej jest w BIG.
Cytuj
Mateusz Libecki 790600790 biuro@factoryfinance.pl
Martin99

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2019 22:25
Czyli co jak założę w PKO albo mBanku i będzie tam wynagrodzenie to z zadłużeniem mogę dostać limit ?
Cytuj
Odpowiedź