• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć kredyt bez BIK?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ali Muhammad Muhammad Al-Faz

Niezarejestrowani

13.5.2023 19:38
أردت فقط أن أقول شكراً جزيلاً للاتحاد الأوروبي ، للمساعدة في الحصول على قرض لي ، لقد تلقيت المبلغ في حسابي ، وأنا أقدر لك حقًا ومدخلاتك الشخصية في فهم وضعي. أوصي بشدة بالاتحاد الأوروبي لأي شخص يبحث عن قرض. أرسل لهم بريدًا إلكترونيًا على EuropeanUnion_loansyndication@outlook.com أو WhatsApp على: +393510709856 للحصول على أي مساعدة. هم شركة إقراض قروض صادقة وموثوقة.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.5.2023 8:01
Ahmed Ali Akbari napisał
Nazywam się Ahmed Ali Akbari i pochodzę z Jordanii właśnie otrzymałem pożyczkę z Instytucji Kredytowej Pożyczki w tej chwili i słyszałem o tej firmie i myślałem, że to fałszywa firma, ale teraz jestem bardzo szczęśliwy, że ta firma pomogła mi i 100% ta firma jest prawdziwa, więc każdy kto potrzebuje pożyczki to jest właściwa firma od teraz ubiegałem się o pożyczkę na moją firmę w wysokości 250 000,00 USD i ta firma pomogła mi bez zwłoki jestem bardzo szczęśliwy zeznaję tę firmę ponieważ widziałem inne ludzie to robią i cieszę się, że jestem wśród osób, które dzielą się zeznaniami o tym, jak ta firma mi pomogła, więc każdy, kto potrzebuje prawdziwej pożyczki, jest tutaj. ich dane kontaktowe to: loancreditinstitutions00@gmail.com . lub skontaktuj się z nimi przez Whatsapp: +393512114999.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.5.2023 8:02
Udzielamy pożyczek od 5 000 USD do 50 000 000,00 USD.
* Pożycz wszystko do 10 000 000,00 USD.
* Wybierz od 1 do 15 lat na spłatę.
* Wybierz między planem spłat miesięcznych i rocznych.
* Elastyczne warunki pożyczki.
Możesz skontaktować się z nami już teraz! E-mail: Americanloan4all@Aol.com
Cytuj
Robert Richard

Niezarejestrowani

18.5.2023 14:20
udzielamy pożyczki, pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki na opiekę medyczną, pożyczki hipotecznej itp. Udzielamy pożyczek wszystkim potrzebującym po negocjowalnej stopie procentowej wynoszącej zaledwie 2% rocznie dla dowolnej kwoty od 6 000,00 euro do 5 000 000,00 euro i powyżej 500 000,00 euro za 2% stopy procentowej. Kraj pochodzenia nie stanowi bariery dla naszej usługi pożyczkowej. W celu uzyskania dalszych pytań / pomocy skontaktuj się z nami 24 godziny na dobę przez e-mail (loanfundslenders@gmail.com) Robert Richard
Cytuj
Claudia204

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2023 23:50
Witamy w Spotcap Global Financial Services. Nazywam się Claudia Klein i jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym. Oferuję wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe

Czy pilnie potrzebujesz wsparcia finansowego? Potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub wyślij SMS-a na WhatsApp pod numerem: +31642117819 | i mieć pożyczkę na swoim koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczka osobista, pożyczka biznesowa i wiele innych), oferujemy zarówno pożyczki długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro i udzielamy pożyczek o niskim oprocentowaniu 3% rocznie. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów pożyczkowych.
Cytuj
Gość Anna

Niezarejestrowani

29.5.2023 6:40
Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę zadłużenia, aby spłacić rachunki? Chcesz kontrolować swoje zadłużenie już dziś? Oferta przedłużenia kredytu biznesowego teraz? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić rachunek? Czy potrzebujesz pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki osobistej? Kredyt na rozwój firmy? Rozpoczęcie działalności gospodarczej, edukacja, konsolidacja zadłużenia Pożyczka na trudne pieniądze Pożyczka na cokolwiek? Oferujemy pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej z niskim oprocentowaniem 2% pożyczki, e-mail: (inforamzanloan@gmail.com)

Pilna oferta pożyczki.
Cytuj
richardcosmos5@gmail.com

Niezarejestrowani

4.6.2023 15:15
Czy potrzebujesz pożyczki??? Złóż wniosek już dziś, aby uzyskać 2% odsetek, skontaktuj się z: (richardcosmos5@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

Pilna oferta pożyczki.
Cytuj
richardcosmos5@gmail.com

Niezarejestrowani

16.6.2023 12:25
Czy potrzebujesz pożyczki??? Złóż wniosek już dziś, aby uzyskać 2% odsetek, skontaktuj się z: (richardcosmos5@gmail.com), aby uzyskać więcej informacji.

Pilna oferta pożyczki.
Cytuj
Recovery Intel

Niezarejestrowani

19.6.2023 15:21
Treść wiadomości ARE YOU A VICTIM OF INVESTMENT OR NFT SCAM? SCHEDULE A MEETING WITH AN ETHICAL HACKER ASAP FOR COMPLETE RECOVERY.

ASOREHACKCORP is a financial regulator, private investigation and funds recovery body. We specialize in cases as regards ETHICAL HACKING, CRYPTOCURRENCY, FAKE INVESTMENT SCHEMES and RECOVERY SCAM. We are also experts in CREDIT REPAIR, we analyze what’s impacting your score.
All software tools needed to execute RECOVERIES from start to finish are available in stock.
Kindly NOTE that the available tools does NOT apply to CREDIT FIX.

Be ALERT to FALSE reviews and testimonies on the internet, the authors and perpetrators unite to form a syndicate.

Contact our team as soon as you can via the email address below to book a mail meeting with an ethical hacker.
asorehackcorp@ gmail com

Stay Safe out there !
Cytuj
Karolina Lemańska

Niezarejestrowani

27.6.2023 9:49
Marysia napisał
Witam, bardzo poważnie zastanawiam sie nad wzięciem pożyczki około 1000 zł bez BIK , jednak nie bardzo wiem gdzie byłoby to możliwe.Nie znam żadnej firmy ani banku który mógłby mi udzielić takiej pożyczki a sprawa jest dość pilna.Wiecie gdzie oferują takie pozyczki? Możecie mi coś polecić albo doradzić gdzie najlepiej sie udać?


A ja Ciebie rozumiem, też byłam jakiś czas temu w podobnej sytuacji. Polecę Ci oferty, z których sama korzystałam.
Provident https://tmlead.pl/redirect/696041_2568
Wonga https://tmlead.pl/redirect/696041_2471
Profi Credit https://tmlead.pl/redirect/696041_2211
Cytuj
Odpowiedź