• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny w ciąży

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
smeg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2017 20:08
Jestem obecnie w ciąży, ale nie przebywam na zwolnieniu lekarskim (pracuję na umowie o pracę na czas nieokreślony). Czy bank udzieli mi kredytu hipotecznego na zakup mieszkania? W druku zaświadczenia o zarobkach widnieją punkty "Pracownik nie przebywa na zwolnieniu lekarskim powyżej 30 dni" oraz "Pracownik nie przebywa na urlopie macierzyńskim/wychowawczym", które pracodawca może mi zgodnie z prawdą potwierdzić, ale zastanawiam się, czy problemem nie będzie sama (mocno już widoczna) ciąża. Dodam, że nawet przy 80% obecnych dochodów, a tyle wynosi zasiłek macierzyński, nie miałabym problemu ze zdolnością kredytową. Czy mogliby Państwo podsunąć mi listę banków, które nie zwracają na to uwagi?
Cytuj
Ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2017 16:39
Dzień dobry, większość banków akceptuje zdolność kredytową kobiet. Zachęcamy do skorzystania z porównywarki kredytów http://www.comperia.pl/kredyty_hipoteczne
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2017 23:09
ciąża to nie choroba, jeżeli nie jesteś na zwolnieniu lekarskim to zostaniesz potraktowana jak każdy inny klient
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź