• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

23'000 zadłużenia w chwilówkach

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2017 10:27
Tyle wynosi moje zadłużenie na dzień dzisiejszy w 10 chwilówkach. Połowa jest rozłożona na raty do jesieni/końca roku. W tej chwili nie mam już żadnych środków. Nie mam też pracy. Jest jakiś sposób otrzymania kredytu konsolidacyjnego w sytuacji gdybym dostał jakąś pracę oraz gdybym otrzymał pomoc/poręczenie od rodziny?
Cytuj
Jacek

Niezarejestrowani

13.6.2017 12:23
Poczytaj o windykacji
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Anatol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.2.2018 16:40
Banki raczej niechętnie konsolidują zobowiązania z firm pożyczkowych. Jeśli znajdziesz już instytucję, która zgodzi się udzielić kredytu, pamiętaj, żeby pożyczyć tylko tyle, ile potrzebujesz na spłatę zadłużenia. Kredyty konsolidacyjne i tak mają to do siebie, że wiążą się z większymi kosztami niż wynosił pierwotny dług.
Cytuj
Piotr Pajak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2018 17:31
jacek napisał
Tyle wynosi moje zadłużenie na dzień dzisiejszy w 10 chwilówkach. Połowa jest rozłożona na raty do jesieni/końca roku. W tej chwili nie mam już żadnych środków. Nie mam też pracy. Jest jakiś sposób otrzymania kredytu konsolidacyjnego w sytuacji gdybym dostał jakąś pracę oraz gdybym otrzymał pomoc/poręczenie od rodziny?


Polecam poczytac o windykacji i co moze komornik a czego nie ;p
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2018 13:18
Anatol napisał
Banki raczej niechętnie konsolidują zobowiązania z firm pożyczkowych. Jeśli znajdziesz już instytucję, która zgodzi się udzielić kredytu, pamiętaj, żeby pożyczyć tylko tyle, ile potrzebujesz na spłatę zadłużenia. Kredyty konsolidacyjne i tak mają to do siebie, że wiążą się z większymi kosztami niż wynosił pierwotny dług.


Po co się udzielasz skoro nie masz pojęcia o tym o czym piszesz ?
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Anatol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.3.2018 17:46
Marcin Iwanejko napisał
Anatol napisał
Banki raczej niechętnie konsolidują zobowiązania z firm pożyczkowych. Jeśli znajdziesz już instytucję, która zgodzi się udzielić kredytu, pamiętaj, żeby pożyczyć tylko tyle, ile potrzebujesz na spłatę zadłużenia. Kredyty konsolidacyjne i tak mają to do siebie, że wiążą się z większymi kosztami niż wynosił pierwotny dług.


Po co się udzielasz skoro nie masz pojęcia o tym o czym piszesz ?


@Marcin, która część mojej wypowiedzi według Ciebie dyskwalifikuje mój udział w tej dyskusji? Fragment o niechęci banków, czy o zwiększeniu kosztów?

Pozdrawiam
Cytuj
martika

Niezarejestrowani

6.3.2018 14:13
Konsolidacja to dobre rozwiązanie, bo za jedną pożyczką spłacimy kilka mniejszych. Ja korzystałam w x z tej opcji.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Anatol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2018 16:44
@martika, po konsolidacji zadłużenia w x miałaś do zwrotu dokładnie taką kwotę, jak suma długów przed konsolidacją?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.3.2018 18:25
no oczywiście, że nie, to nie instytucja charytatywna ;) zerknij na stronie ile to kosztuje, jest tam kalkulator, który Ci wyliczy wszystko.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2022 2:18
Trochę na tym forum o chwilówkach jest .Reklama tej formy pożyczek zalewa nas wszędzie.Kuszą brakiem opłat za pierwszą pożyczką .A mnie ciekawi jedno- czy rzeczywiście chwilówka za darmo jest za darmo? Czy nie ma tam jakichś ukrytych kosztów?Np. w monitach o zbliżającym się terminie pierwszej płatności albo przy złożeniu wniosku przygotowawczego?Przecież firma pożyczkowa zarabia na udzielaniu pożyczek .Na darmowych - przecież nie zarabia. Powinieneś się nauczyć i skorzystać z pomocy firmy motty.
Cytuj
Odpowiedź