• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt czy karta kredytowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Belea

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 22:31
Mam pewnie pytanie. Otóż mam w planach remont na który będę potrzebowała jakieś 20 tysięcy złotych. W swoim posiadaniu mam też dwie karty kredytowe. I teraz zastanawiam się czy na ten remont brać oddzielny kredyt czy lepiej pojechać po limicie na obu tych kartach kredytowych?
Cytuj
Kajkaku

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:17
Wydaje mi sie że bardziej Ci sie bedzie opłacało wziąć kredyt. Przynajmniej taniej zejdzie Ci spłacanie go nić odsetki na tych dwóch kartach kredytowych, Bo pewnie tak od razu ich nie spłacić tylko bedziesz robić to stopniowo a odsetki będą leciały.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 8:59
Pewnie, ze lepiej kredyt, mozesz wziac wiecej i splacisz w dluzszej perspektywie. A nie zabawy z jakimis limitami, odsetkami.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:52
A jak dużo masz tego limitu na karcie? I była byś w stanie spłacić te karty tak zeby nie naliczyli Ci wysokich odsetek? Bo jak tak to ja decydowałabym sie na karty bo mniej zachodu i załatwiania a orzy kredycie to musisz składać wnioski, chodzić po bankach...
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:44
Chyba lepiej wziąć kredyt. Jeśli pojedziesz po limicie na kartach to będziesz musiała to spłacić w jakimś tam krótkim terminie a biorąc kredyt będziesz miała wygodne raty. Zastanów się co jest dla ciebie lepsze. Ja na pewno zdecydowałabym się na kredyt.
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:12
No wiesz, jak stać ja na to żeby polecieć po limitach na kartach kredytowych i jest w stanie to tak szybko spłacić jak oni to wymagaja to czemu nie skorzystać? Mniej formalności niż przy załatwianiu zwykłego kredytu.
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:31
Tylko że zwykły kredyt jak weźmie na remont, to raz że ma to lepiej oprocentowane a dwa wiecej czasu na spłatę, wiec jak coś pójdzie nie tak to będzie miała czas żeby wszystko na spokojnie sobie spłacić a w innym przypadku zjedzą ją odsetki z karty kredytowej.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 9:29
Banki maja w swoich ofertach kredyty przygotowane specjalnie dla osób chcących finansować cele remontowe. Co prawda szczególnie skorzystają Ci klienci, którzy chcąc przeznaczyć na remont wiekszą sumę pieniędzy. Proszę zapoznać sie n. z ofertami PKO BP Nasz Remont czy Kredytem na Remint w Credit Agricole. karte kredytową równiez odradzałabym.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:18
Wydaje mi się, że lepiej wziąć oddzielny kredyt. Lepiej później nad tym zapanować. Nie wiem jak to jest w przypadku posiadanych przez Ciebie kart, ale karty kredytowe mają jak dla mnie za wysokie oprocentowanie. Nie lubię odczuwać zaciąganych kredytów - wolę spłacać po 500-600 zł miesięcznie i mieć spokojną głowę, że do pierwszego wystarczy.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:03
bardziej opłacać Ci się bedzie wziać kredyt. Ale najlepiej zrobisz jak przejdziesz sie do swojego banku i zapytasz czy nie mieli by kredytu specjalnie na remont. To już w ogóle by Ci sie opłacało bo może oprocentowanie byłoby lepsze.
Cytuj
Odpowiedź