• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

bank BPS - NAJLEPSZY KREDYT HIPOTECZNY?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wiktor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2016 9:01
Witam wszystkich.
Przymierzam się do wzięcia kredytu hipotecznego. Co robi przeciętny człowiek, jeżeli wie, że ma zdolność? Z czystej ciekawości zagląda do internetu i szuka ofert. Wyświetlają się przeglądarki, więc tam zagląda. Tutaj w przeglądarce na pierwszym miejscu jest Bank BPS. Zastanawia mnie jedno, czy to prawda? Czy warto iść do tego banku w pierwszej kolejności? Przecież każdy potencjalny kredytobiorca brany jest przez bank pod uwagę bardzo indywidualanie. Jakie macie wskazówki dla mnie? Od czego mam zacząć? Na co zwrócić uwagę w rozmowie z doradcą?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

31.5.2016 10:40
Nie sugeruj się tym co widzisz w porównywarkach. Są tam wyniki dla statystycznego klienta. Pomijam fakt, że wyniki mogą być też sponsorowane przez wybrane banki.

Najlepiej udaj się do doradcy, przedstaw swoją sytuację i ten wybierze dla Ciebie oferty, które będą dla Ciebie najlepsze.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
JanekMareczkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2016 12:33
Robert Sierant napisał
Nie sugeruj się tym co widzisz w porównywarkach. Są tam wyniki dla statystycznego klienta. Pomijam fakt, że wyniki mogą być też sponsorowane przez wybrane banki.

Najlepiej udaj się do doradcy, przedstaw swoją sytuację i ten wybierze dla Ciebie oferty, które będą dla Ciebie najlepsze.
Sponsorowane? Jakto?
Cytuj
beata

Niezarejestrowani

1.6.2016 14:18
JanekMareczkowski napisał
Robert Sierant napisał
Nie sugeruj się tym co widzisz w porównywarkach. Są tam wyniki dla statystycznego klienta. Pomijam fakt, że wyniki mogą być też sponsorowane przez wybrane banki.

Najlepiej udaj się do doradcy, przedstaw swoją sytuację i ten wybierze dla Ciebie oferty, które będą dla Ciebie najlepsze.
Sponsorowane? Jakto?
:D normalnie, bank placi a porownywarki publikuja
Cytuj
renia

Niezarejestrowani

2.6.2016 9:34
A ja myślę, zę rankingi sa przydatne. Ale na pewno nie można się nimi sugerowac na 100 proc. Trzeba by byc bardzo naiwnym.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2016 9:54
Niedawno widziałem w rankingu, że najlepszym bankiem do gotówek jest bank X (mniejsza o nazwę), bo oprocentowanie zaczyna się OD 4,99%...szkoda tylko, że nikt nie wspomniał o tym, że prowizja może wynieść nawet 30%.

Pod względem oprocentowania ok, ale jaka była praktyczna użyteczność tego rankingu? RRSO dla tej oferty >20% czyli bardzo słabo.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Maks21

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2016 10:52
Dokładnie...co mi po oprocentowaniu 8-9% jak prowizji muszę zapłacić ok 10-15%
RRSO...wszystko nam powie
Cytuj
Kasienka

Niezarejestrowani

3.6.2016 14:49
Maks21 napisał
Dokładnie...co mi po oprocentowaniu 8-9% jak prowizji muszę zapłacić ok 10-15%
RRSO...wszystko nam powie
Rankingi sa czesto konsturowane tak, z enie zawsz eokaze sie ze dla konkretnej osoby to najlepsza oferta.
Cytuj
Igor

Niezarejestrowani

6.6.2016 13:02
Kasienka napisał
Maks21 napisał
Dokładnie...co mi po oprocentowaniu 8-9% jak prowizji muszę zapłacić ok 10-15%
RRSO...wszystko nam powie
Rankingi sa czesto konsturowane tak, z enie zawsz eokaze sie ze dla konkretnej osoby to najlepsza oferta.
Kazdy musi pod siebie sprawdzac
Cytuj
Kasienka

Niezarejestrowani

7.6.2016 11:59
Igor napisał
Kasienka napisał
Maks21 napisał
Dokładnie...co mi po oprocentowaniu 8-9% jak prowizji muszę zapłacić ok 10-15%
RRSO...wszystko nam powie
Rankingi sa czesto konsturowane tak, z enie zawsz eokaze sie ze dla konkretnej osoby to najlepsza oferta.
Kazdy musi pod siebie sprawdzac
Dyskusje o wartościach rankingów itd. trwaja tu od zawsze:) A prawda jest taka, ze kazdy je sprawdza:)
Cytuj
Odpowiedź