• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mój dom Bank BPS - czy to najlepszy kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 10:37
Witam.
Zamierzam zacząć budowę domu w tym roku. Mam już działkę,sprawdzoną zdolność kredytową i wkład własny w wysokości 200000 zł. Potrzebuję kredytu 300000 zł na 30 lat. Moje pytanie dotyczy wyboru najlepszego obecnie kredytu hipotecznego- w jakim banku się o niego starać? Czy ten wymieniony w tytule? Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym 89% wkładu własnego. Cena mojej działki to około 160000 zł.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 12:52
Za mało danych aby przedstawić ofertę...

jakie warunki zaproponował BPS?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 19:46
Żadnych mi nie zaproponował, bo tam jeszcze nie byłem. Wstępnie przeglądam oferty banków. Wiadomo, że chce wziąć kredyt na najlepszych warunkach. Bank BPS z kredytem Moj dom ma ponoć najlepszą ofertę wśród kredytów hipotecznych. Dlatego pytam.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 20:31
Podaj więc wszystkie informację , a przedstawimy oferty.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2016 22:30
fed napisał
Żadnych mi nie zaproponował, bo tam jeszcze nie byłem. Wstępnie przeglądam oferty banków. Wiadomo, że chce wziąć kredyt na najlepszych warunkach. Bank BPS z kredytem Moj dom ma ponoć najlepszą ofertę wśród kredytów hipotecznych. Dlatego pytam.

Nie patrz na rankingi oraz reklamy. W nich najczęściej pojawia się sformułowanie "od" i aby te "od" otrzymać nie jest łatwo. Wedle podanych wstępnie informacji mogę powiedzieć, że BPS wcale najlepszą opcją nie będzie.
Abyśmy mogli Ci pomóc musielibyśmy uzyskać znacznie więcej informacji na Twój/Wasz temat.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 10:12
fed napisał
Żadnych mi nie zaproponował, bo tam jeszcze nie byłem. Wstępnie przeglądam oferty banków. Wiadomo, że chce wziąć kredyt na najlepszych warunkach. Bank BPS z kredytem Moj dom ma ponoć najlepszą ofertę wśród kredytów hipotecznych. Dlatego pytam.


"ma ponoć najlepszą ofertę", ale czy dla Ciebie? to że BPS był najlepszym wyborem dla kogoś nie znaczy, że i dla Ciebie będzie miał najlepszą ofertę; każdy klient traktowany jest indywidualnie

poza tym co to znaczy "najlepsza oferta"? możesz zdefiniować? niektórym zależy na niskiej racie a innym np. na braku produktów dodatkowych...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 10:26
Więc te porównywarki to pic na wodę? Po co one są? Więc zapytam wprost - do jakich banków mam iść po wstępne informacje w sprawie kredytu?
Cytuj
Lucjann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 10:44
Z tego co tutaj piszecie to najlepiej z własną historią i potrzebą wzięcia kredytu osobiście iść do banku. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. A te porównywarki/pytam o wszystkie/ to jakaś reklama?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 10:58
fed napisał
Więc te porównywarki to pic na wodę? Po co one są? Więc zapytam wprost - do jakich banków mam iść po wstępne informacje w sprawie kredytu?


NIC o Tobie nie wiemy. Bez podstawowych informacji żaden doradca nie przedstawi ofert.
Wypełnij poniższy schemat, możesz zamieścić tutaj lub wysłać do mnie na priva:

Kredyt standardowy/Kredyt MdM*
Waluta kredytu.
Pożądana długość okresu kredytowania.
Wysokość kredytu.
Wartość nieruchomości / wkład własny**
Rynek pierwotny/rynek wtórny.***
Rodzaj nieruchomości/rodzaj własności
Metraż nieruchomości.
Lokalizacja nieruchomości (np. województwo lub miasto).
Stan zaawansowania inwestycji.
Łączna liczba osób w gospodarstwie domowym.
Wiek kredytobiorcy / kredytobiorców.
Aktualne obciążenia kredytowe.
Historia w BIK.
Umowa o pracę:Średnio miesięczny dochód netto na rodzinę 3mc/6mc
Umowa zlecenie/o dzieło:Średnio miesięczny dochód netto na rodzinę 6mc/12mc
Działalność gospodarcza****
Okres trwania umowy/działalności w tył/okres trwania umowy w przód.
Wykonywany zawód
Bank w którym posiadane jest konto/ wpływ z wynagrodzenia Tak/Nie?
Inne istotne informacje:
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

24.5.2016 11:06
Lucjann napisał
Z tego co tutaj piszecie to najlepiej z własną historią i potrzebą wzięcia kredytu osobiście iść do banku. Każdy klient jest traktowany indywidualnie. A te porównywarki/pytam o wszystkie/ to jakaś reklama?

Porównywarki nie są w stanie uwzględnić wszystkich zmiennych. To tak jak w rankingach samochodów. Najlepszym jest np. mercedes, ale co z tego, skoro mnie na niego nie stać. Najlepszym będzie dla mnie w związku z tym Fiat. Najlepszym może by mercedes i stać mnie na niego, ale nie podoba mi się wnętrze i wybieram Audi (proszę nie przywiązywać uwagi do marek).
I tak, rankingi są formą reklamy. Zarówno banków jak i firm, które te rankingi tworzą. Proszę kliknąć w którymkolwiek rankingu na ofertę banku, aby poznać szczegóły. Zamiast szczegółów (które zwykle powodują, że oferta tak kolorowa już nie jest) pojawia się formularz do przekazania danych osobowych:)
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź