• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na mieszkanie dla singla.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Mieszko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 9:07
Cześć. Zarabiam 2500 zł. netto i właśnie się zastanawiam, czy przy takich zarobkach jakiś bank da mi kredyt na mieszkania? Jestem singlem i wolałbym już nie wynajmować mieszkania. Swoje to swoje. Z drugiej strony patrząc, taki kredyt to wydatek. Nie wiem,czy nie za mało zarabiam?
Cytuj
fed

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 9:24
Chyba wszystko zależy od tego za jaką sumę chcesz to mieszkanie kupić? Swoje mieszkanie to swoje. Ja teraz zbieram jeszcze pieniądze na większy wkład własny i myślę,ze pod koniec roku będę się starał o kredyt. Przymierzam się do dwupokojowego i mam zamiar wynająć jeden pokój koledze. Zawsze budżet mi to podratuje.
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.5.2016 16:33
Kredyty jak na razie nie są takie drogie, więc warto pomyśleć i kupić mieszkanie. Jak nie dasz rady z kredytem to zawsze możesz przecież przecież sprzedać to mieszkanie nawet obciążone hipoteką. Czy ja wiem czy 2500 to mało na jedną osobę? Niektóre rodziny tyle mają. W życiu niestety już tak jest, że czasami coś jest za coś. Może będziesz mniej miał kasy na wydatki, ale za to własne mieszkanie.
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 14:10
1. W jakim Pan jest wieku.
2. Gdzie chciałby Pan kupić to mieszkanie - jaki powiat, gmina? (w zależności od miejsca zaieszkania banki różnie klakulują koszty utrzymiania).
3. Czy ma Pan już jakieś obciażenia (kredyt, debet, karta)
4. Czy posiada Pan samochód.
5. Czy posiada Pan jakiś wkład własny.
6. Jaki ma Pan rodzaj umowy o pracę.

Jeśli nie chce szczegółow Pan podawać na forum, prosze o pw.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Mieszko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2016 15:31
Gmina Lublin, mam 29 lat. Mam samochód, żadnych obciążeń kredytowych, nie mam historii w BIK. Umowa na czas nieokreślony. Wkład własny - 50000 zł. Wolałbym kupić mieszkanie dwupokojowe, ale teraz nie wiem ile dostanę kredytu.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

14.5.2016 11:44
1. Od kiedy jest umowa o pracę?
2. Jaki jest średni miesięczny dochód z ostatnich 3/6/12 miesięcy?
3. Jaka powierzchnia mieszkania?
4. Jaka jest cena mieszkania?
5. Rynek pierwotny/wtórny?
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2022 1:08
Chyba wszystko zależy od tego za jaką sumę chcesz to mieszkanie kupić? Swoje mieszkanie to swoje. Ja teraz zbieram jeszcze pieniądze na większy wkład własny i myślę,ze pod koniec roku będę się starał o kredyt. Przymierzam się do dwupokojowego i mam zamiar wynająć jeden pokój koledze. Zawsze budżet mi to podratuje. A jeżeli chodzi o kredyt a mieszkasz w Norwegii, to polecam firmę Motty
Cytuj
Odpowiedź