• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

MDM - CZY ZDĄŻĘ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Wiki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2016 17:20
Witam .Chciałabym w przyszłym roku kupić sobie kawalerkę.Kiedy mam zacząć starania o dofinansowanie? Od czego zacząć?Czy jeszcze mam szansę skorzystać z programu MDM?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

9.4.2016 18:15
Można już teraz jeśli sprzedający zgodzi się, żeby dopłatę otrzymać od banku w styczniu.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Bajtek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 10:13
Czyli można wnioskować, ale dopłaty dostanie sie dopiero w przyszłym roku? skomplikowane.
Cytuj
Wiki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 10:35
Piotr Ożarowski napisał
Można już teraz jeśli sprzedający zgodzi się, żeby dopłatę otrzymać od banku w styczniu.
To powinnam dogadać się najpierw ze sprzedającym?Czy może on zejść z ceny metra2,żebym mogła starć się o dofinansowanie z MDM?Czy ktoś orientuje się w jakim banku są teraz najlepsze warunki na kredyt hipoteczny?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 10:45
Bajtek napisał
Czyli można wnioskować, ale dopłaty dostanie sie dopiero w przyszłym roku? skomplikowane.

To akurat jest bardzo proste. Pieniądze na ten rok już się skończyły i jest to sposób na skorzystanie z programu bez czekania na rok przyszły.
Wypowiedź została zmieniona przez: Piotr Ożarowski 11.4.2016 10:46
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 16:05
a jak to jest z ta kolejnoscia czekania na dofinansowanie mdm w kolejnych latach? mam upatrzone mieszkanie a oddanie bloku ma byc w 2018 r. kiedy mam zaczac starac sie o to dofinansowanie? moge juz czy czekac na na zlozenie wniosku w 2017r?
Cytuj
IfonaTe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 16:15
To jest wszystko bardzo skomplikowane. Mam nadzieje, ze bedzie w przyszłości jakiś nowy program, który będzie po prostu lepszy.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

11.4.2016 16:46
Bialek napisał
a jak to jest z ta kolejnoscia czekania na dofinansowanie mdm w kolejnych latach? mam upatrzone mieszkanie a oddanie bloku ma byc w 2018 r. kiedy mam zaczac starac sie o to dofinansowanie? moge juz czy czekac na na zlozenie wniosku w 2017r?

Wniosek o kredyt możesz składać już teraz.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Wiki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 11:11
Wiki napisał
Piotr Ożarowski napisał
Można już teraz jeśli sprzedający zgodzi się, żeby dopłatę otrzymać od banku w styczniu.
To powinnam dogadać się najpierw ze sprzedającym?Czy może on zejść z ceny metra2,żebym mogła starć się o dofinansowanie z MDM?Czy ktoś orientuje się w jakim banku są teraz najlepsze warunki na kredyt hipoteczny?
Wiki napisał
Piotr Ożarowski napisał
Można już teraz jeśli sprzedający zgodzi się, żeby dopłatę otrzymać od banku w styczniu.
To powinnam dogadać się najpierw ze sprzedającym?Czy może on zejść z ceny metra2,żebym mogła starć się o dofinansowanie z MDM?Czy ktoś orientuje się w jakim banku są teraz najlepsze warunki na kredyt hipoteczny?
Ponawiam pytania,proszę o podpowiedź. Jestem zielona w temacie. Mogłabym poszukać w necie informacji, ale skoro jestem tutaj to może mi ktoś coś konkretnie podpowie. Nie za bardzo wiem od czego zacząć. Mam upatrzone mieszkanie w budującym się osiedlu i to wszystko.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

12.4.2016 16:33
Jeśli jesteś zielona w temacie, to proponuję nawiązać współpracę z doradcą kredytowym.
Pierwszy krok to zbadanie swojej zdolności kredytowej. Jeśli będzie ona wystarczająca, to podpisujesz umowę z deweloperem i starasz się o kredyt.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź