• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy zakup działki z kredytem to inwestycja ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Rupi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 11:02
Witam .Mam 180000 oszczędności i zastanawiam się ,czy nie dobrać kredytu w wysokości 120000 na zakup działki budowlanej.Znajomy sprzedaje grunt za 300000 zł.i istnieje możliwość podziału tej działki na kilka mniejszych. Mógłbym sprzedać je z zyskiem w przyszłości.Tak mi się wydaje.Czy taka kalkulacja wyjdzie mi na zdrowie?:)Kredyt na pewno dostanę i mógłbym go spłacić w dwa lata.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

1.4.2016 11:12
No skoro to taka okazja to nad czym się zastanawiasz :)
Cytuj
Mareczkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 11:17
Skoro masz zdolność, to teraz pozostaje wybrać dobra ofertę.
Cytuj
Morwin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 11:31
Jak dotychczas na ziemi i na nieruchomościach się nie traci.Jesteś pewien ,ze tą działke da się sprzedać w przyszlości jako kilka budowlanych? Ja bym w ten sposob zainwestował ,tym bardziej ,ze masz świetny czas do spłaty kredytu.Teraz musisz się dowiedzieć ,gdzie wziąć taki kredyt na najlepszych warunkach .Tutaj był taki ranking kredytów hipotecznych i ponoć BZWBK na kwotę 100000 był najlepszą ofertą .Dopytaj i nie czekaj .
Cytuj
Panuran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.4.2016 15:16
Ja jakbym miał takie środki to bym sie nawet zbytnio nie zastanawiał .Wiadomo ,ze nieruchomości i ziemia to zysk i na pewno większy niż trzymanie pieniędzy na koncie w banku.A jak uda ci sie sprzedac jako pare dzialek to kwota podskoczy znacznie.Ciekawe ,gdzie są na najlepszych warunkach teraz kredyty? W swoim banku popytaj ,bo dla stalych klientow maja specjalne oferty.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

4.4.2016 13:12
podział działki nie powoduje że zyskujesz, dopoóki jej nie sprzedasz - sprawdź ceny w okolicy, zbywalność, zainteresowanie i policzy czy ci się to opłaca - wyjście z takiej inwestycji to min. 2-3 lata policz sobie to dobrze
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Karolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.4.2016 14:30
Wiesz, żeby potem nie było tak, że po prostu nikt tej ziemi nie zechce kupić.
Cytuj
Odpowiedź