• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alior bank kredyt konsolidacyjny z pożyczka -30%.Opłaca sie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marcinknap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2016 18:06
Witam .Dziś widziałem taki plakat na budynku banku - kredyt konsolidacyjny z pożyczką minus 30%.Może ktos wie ,czy opłaca się wziąć pożyczke razem z ta konsolidacja ? Czy serio wychodzi tyle mniej ? Mam trzy kredyty ,jeden kończy mi sie w październiku a dwa pozostałe w przyszłym roku.Razem oddaję 1700 zl na raty.A może opłacałoby mi sie zrobić konsolidację ,skoro mam miec az tak dużo % mniej .O co chodzi z tymi 30%?
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 11:36
30 proc. mniej od czego?
Cytuj
wanda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 12:55
Witam .Oferta jest dla klientów regularnie spłacających swoje zobowiązania i z dobra zdolnościa kredytową .Te 30% to zniżka w oprocentowaniu.Też widziałam te plakaty na banku Alior i sie zastanawiam ,czy nie skorzystać .Tylko się zastanawiam o co chodzi z tą zniżką ? To zniżka w oprocentowaniu kredytu konsolidacyjnego? Czy może chodzi o oprocentowanie nowej pozyczki?
Cytuj
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 15:10
To ja zyptam wprost o siebie .Mam dwa kredyty w BZWBK.zostało mi do spłacenia 14000 i oprócz tego mam wykorzystany debet w kwocie 10000,odnawialny ,odsetki mnie nie przerazają .Czy opłaca mi sie wziąć konsolidacje na moje zobowiazania i kredyt 8000 w Aliorze? Chciałbym to wszystko spłacić w dwa lata.Zarabiam na ręke 5000.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 11:07
Jakie masz warunki i jaką dostałeś propozycję z Aliora? Szczególną uwagę zwróć na prowizję bankową!

Max oprocentowanie kredytu konsumenckiego to obecnie 10% czyli można dostać 7% (po obniżce 30%). Co z tego jeżeli banki potrafią dokleić prowizję nawet 35% i pakiet ubezpieczeń...
Wypowiedź została zmieniona przez: Robert Sierant 15.3.2016 11:09
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 11:16
A szkoda ,bo juz tez chciałem zrobić konsolidację w Aliorze.Więc wychodzi na to ,ze to wszystko co tak reklamowane to pic na wode .A konsolidacja to po prostu drugi kredyt splacany normalnie i wchodzi się w większe koszta.Jak bank coś obniży i to reklamuje to co innego doda do kredytu.Banki wychodza na swoje a człowiekowi robia wode z mózgu.
Cytuj
Kalina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 14:52
tales napisał
A szkoda ,bo juz tez chciałem zrobić konsolidację w Aliorze.Więc wychodzi na to ,ze to wszystko co tak reklamowane to pic na wode .A konsolidacja to po prostu drugi kredyt splacany normalnie i wchodzi się w większe koszta.Jak bank coś obniży i to reklamuje to co innego doda do kredytu.Banki wychodza na swoje a człowiekowi robia wode z mózgu.
Gdyby bylo wartościowe nie potrzebna byłaby reklama.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.3.2016 19:03
Robert Sierant napisał
Jakie masz warunki i jaką dostałeś propozycję z Aliora? Szczególną uwagę zwróć na prowizję bankową!

Max oprocentowanie kredytu konsumenckiego to obecnie 10% czyli można dostać 7% (po obniżce 30%). Co z tego jeżeli banki potrafią dokleić prowizję nawet 35% i pakiet ubezpieczeń...
Witam .A Alior w tym kredycie ile dokleja konkretnie? Co mnie obchodzą jakies tam banki ,jak zapytanie jest o konkretny produkt w konkretnym banku?Pakiet ubezpieczen nie zawsze musi być .Pamiętam ,ze jak brałem kredyt w BZWBK to mogłem zrezygnowac z ubezpieczeń i zamiast niego musiałem wziąć debet na kwotę 10000.Więc różnie to jest z tymi kosztami dodatkowymi.Moze ktoś konkretnie wie jak jest w przypadku tego kredytu?
Cytuj
Piotr Ożarowski

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 368 razy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 7:14
Nota prawna ze strony Aliora pod tym kredytem:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 8,8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 50 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 59 907,91 zł, oprocentowanie nominalne: 7%, całkowity koszt kredytu: 9907,91 zł (w tym: prowizja: 1546,39 zł (3%), odsetki: 8361,52 zł), 52 równe, miesięczne raty w wysokości 1152,08 zł – przykład reprezentatywny. Oferta dotyczy zobowiązań spoza Alior Banku i przeznaczona jest m.in. dla Klientów, którzy posiadają pożyczki w innym banku oraz nie mają opóźnień w spłacie swoich zobowiązań kredytowych w ciągu 12 miesięcy, licząc wstecz od złożenia wniosku. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 14.02.2016 r.
Cytuj
pozdrawiam
Piotr Ożarowski
wwjm@wwjm.pl
888-777-991
Kowalewowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2016 10:32
Piotr Ożarowski napisał
Nota prawna ze strony Aliora pod tym kredytem:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 8,8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 50 000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 59 907,91 zł, oprocentowanie nominalne: 7%, całkowity koszt kredytu: 9907,91 zł (w tym: prowizja: 1546,39 zł (3%), odsetki: 8361,52 zł), 52 równe, miesięczne raty w wysokości 1152,08 zł – przykład reprezentatywny. Oferta dotyczy zobowiązań spoza Alior Banku i przeznaczona jest m.in. dla Klientów, którzy posiadają pożyczki w innym banku oraz nie mają opóźnień w spłacie swoich zobowiązań kredytowych w ciągu 12 miesięcy, licząc wstecz od złożenia wniosku. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na 14.02.2016 r.
Wystarczy spojrzeć pod ofertę, a ludziom nawet tego nie chce się robic. Ja ostatnio chciałem wziac kredyt on-line to sie okazało, że koniecznie muszę iść do oddziału, niby 0 proc., ale ubezpieczenie trzeba dobrać, a i prowizja jest. Takie to 0 proc.
Cytuj
Odpowiedź