• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

x bank - wasze opinie.

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grzegoF

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 10:27
Witam .Nie raz zetknąłem się tutaj z opiniami na temat banku x.Bardzo często pisano ,że tutaj ktoś spamuje i że ten bank jest jednym z najgorszym .Z tego co wiem to ten bank specjalizuje sie we wspieraniu sieci detalicznych ,kredytach ratalnych i pożyczkach gotówkowych.Miałem z nim do czynienia trzy razy
Kupowałem wtedy wyposażenie domu na raty.Faktycznie - raty spłaciłem za każdym razem w szybszym terminie.Wszystko kupiłem na raty 0%.Potem dostałem od banku ofertę kredytu gotówkowego albo karty kredytowej.Z niczego nie skorzystałem .Jestem zadowolony z tego baku ,ale być może mam za małą wiedzę o nim ? Co Wy o nim sądzicie?Jakie są Wasze uwagi na temat karty kredytowej?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Dariusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 11:17
Jesli chodzi o spamowanie, to nie tylko tutaj to robią. A oferta? CHyba nie są w czołówce...
Cytuj
bambuss

Niezarejestrowani

23.2.2016 16:15
bank jak każdy inny oferują kredyty konsumpcyjne tyle że do 20 tys max, kredyty ratalne, karty kredytowe, czyli standardowa oferta. mają mniej placówek bo są bardzo sfkusowani na obsługę online. jakoś nie rozumiem tych negatywnych opinii bo tak naprawdę do każdego banku można się przyczepić o to samo.
Cytuj
anna m

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 18:23
Ja korzystałam z oferty kredytu ratalnego u tego banku.I to wcale nie dlatego ,że sama go wybrałam ,ale sprzedawca wprowadził moje dane do udzielania kredytu i x pierwsza odpowiedziała /w ciągu 10 min./.Też kupiłam chłodziarko-zamrażarkę na raty 0% i ani grosza więcej .Nie mam żadnych zastrzeżeń na temat tego banku.Po szybszym skończeniu spłat dostałam podziękowanie z ofertą karty kredytowej .Jak brałam kredyt z Alior Banku i spłaciłam 6 rat w ciągu trzech miesięcy - podziękowań nie było.Ot taka grzeczność ,która cieszy w przypadku x
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 10:57
No jesli dostałas kredyt 0 proc. to nie mozesz mieć zastrzeżeń. A w tych ich kartach o co chodzi?
Cytuj
bambuss

Niezarejestrowani

24.2.2016 13:20
ale chodzi też o podejscie banku do klienta, zabiegają o niego. ja jak spąłciłam kredyt ratalny w x za laptopa też dostałąm od nich list z podziękowaniem i propozycją kredytu, póki co nie skorzytsałam bo nie potrzebuję. ale kartę kredytową rozważam, bo mają korzystny progam lojalnościowy.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Pewniak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 13:38
A mógłbys coś więcej o tym programie lojalnościowym powiedzieć ,jeżeli wiesz?Sam własnie koncze spłacać raty za rtv i umowe dostałem od x.Zostały mi trzy raty i chcę je spłacic juz w marcu.A może do nich zadzwonić i wypytac o oferty?Nie wiesz ,czy taka karte można spłacać ratalnie ? i jakie sa koszty?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
bambuss

Niezarejestrowani

28.2.2016 20:13
Pewniak napisał
A mógłbys coś więcej o tym programie lojalnościowym powiedzieć ,jeżeli wiesz?Sam własnie koncze spłacać raty za rtv i umowe dostałem od x.Zostały mi trzy raty i chcę je spłacic juz w marcu.A może do nich zadzwonić i wypytac o oferty?Nie wiesz ,czy taka karte można spłacać ratalnie ? i jakie sa koszty?

tak naprawdę wszystki szczegóły znajdziesz na stronie x, możesz sprawdzić co i jak, tak chyba błoby najłatwiej.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
gaweł_P

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 20:16
Wątek jest z lutego, teraz jest maj. I dalej jak zauważyłem taka sama dyskusja o tym banku. Proszę o szczere wypowiedzi i o sprawdzonych kredytach z tego banku. Czy łatwo jest tam dostać kredyt? Jak z oprocentowaniem wypadają na tle kredytów innych banków? Jak mniej więcej wygląda w tym przypadku i jak długo trwa rozpatrzenie wniosku przez internet?
Cytuj
Zamknięty