• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

mRaty w mBanku.Co sądzicie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marcinknap

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.2.2016 12:42
Witam .Mam zamiar kupić na raty sprzęt agd na sumę 12000zł.Spotkałem się z ofertą szybkich rat przez internet w mBanku.Odpowiada mi dogodny okres spłaty i brak zbędnych formalności.Jak uważacie ,czy w sklepie jak się kupuje na raty może być taniej?Kusi mnie też to ,że można się o taki zakup starać online - szybko i wygodnie.Czy koszt 10% od udzielonego kredytu to dużo?
Cytuj
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 10:06
Cześć .Chcę kupić własnie nowe wyposażenie kuchni na raty i też szukam dobrej ofert kredytowej.Przejrzałem ofertę mBanku ,o której wspomniałeś i wydaje mi się w porządku ,tym bardziej ,że dużego doświadczenia w kupowaniu na raty nie mam .Ale chyba trzeba mieć dobrą historię kredytową w tym banku ,żeby dostać ten kredyt?
Cytuj
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 10:06
Cześć .Chcę kupić własnie nowe wyposażenie kuchni na raty i też szukam dobrej ofert kredytowej.Przejrzałem ofertę mBanku ,o której wspomniałeś i wydaje mi się w porządku ,tym bardziej ,że dużego doświadczenia w kupowaniu na raty nie mam .Ale chyba trzeba mieć dobrą historię kredytową w tym banku ,żeby dostać ten kredyt?
Cytuj
deb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2016 10:06
Cześć .Chcę kupić własnie nowe wyposażenie kuchni na raty i też szukam dobrej ofert kredytowej.Przejrzałem ofertę mBanku ,o której wspomniałeś i wydaje mi się w porządku ,tym bardziej ,że dużego doświadczenia w kupowaniu na raty nie mam .Ale chyba trzeba mieć dobrą historię kredytową w tym banku ,żeby dostać ten kredyt?
Cytuj
Natalie

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 10:45
"rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 23.21%". Chyba sporo.
Cytuj
yarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.2.2016 20:55
Cześć.A moje zdanie jest takie,że każdy bierze gdzie mu wygodniej .Nikt raczej nie będzie ganiał po 10 bankach i szukał najtańszej oferty i prosił o przeliczanie.Wszędzie są jakieś koszty-mniejsze czy większe.Mi najwygodniej zawsze brać kredyt w moim banku.Znaja mnie ,jestem klientem przez lata długie.Mam jakies specjalne oferty od banku.A te raty w mBanku to nie uważasz ,że sa tylko w wybranych sklepach ?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 10:28
To zależy od kwoty, jak różnica na racie 5-10 zł to szkoda czasu, ale jak 100-200 to chyba warto poszukać najlepszej oferty?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Wioleta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 10:59
Jakto nie będzie sprawdzał/pytał? Pieniądze nie leżą na ulicy przecież.
Cytuj
rudy-eli

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2016 15:04
Jeżeli chodzi o bardzo duży kredyt to się z tym zgodzę ,że raczej przegląda się oferty kredytów.Ale czasami nic Ci to nie da,bo akurat ten bank ,który ma małe koszty nie da Ci kredytu.Czy serio biegasz po wszystkich bankach i pytasz o warunki i wyliczenia interesującego Ciebie kredytu? Nie popadajmy w skrajność...
Cytuj
KarolinaKwiatosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2016 9:43
Do tego, żeby wstępnie sprawdzić i nie biegac masz przeciez porównywarki, albo sobie "analogowo" poszukaj i sprawdz, a potem do 2-3 najlepszych banków można sie przejść, może akurat zaproponują coś ekstra.
Cytuj
Odpowiedź