• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Speed Cash Polska- pożyczka ratunkowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 16:49
Cześć wszystkim .Potrzebna jest mi pożyczka 30000 na 3 lata.Wiem ,że będę w stanie spłacić ją wcześniej .Czy taka pożyczka jak w tytule to dobre rozwiązanie? Chodzi mi o jak najmniejsze koszty jej zaciągnięcia.Pamiętam ,że kiedyś znajomy brał podobną ,pod hipotekę mieszkania i był zadowolony.Nie wiem jak wygląda to dzis.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 19:40
zainteresował mnie temat ,który poruszyłeś .Nawet nie wiedziałam ,ze taki rodzaj pożyczek jest .;) Wejdź w kredyty tutaj na stonie i poczytaj.No ja nie wiem ,czy bym brała.Nie uważasz ,że to jakieś przekręty jak z parabankami? Hmm i pod zatsaw domu?Kiedyś osobiście brałam kredyt na 40000 pod zastaw domu .Musiałam wykupić ubezpieczenie mieszkania i z tego co pamiętam miałam raty z malejącym oprocentowaniem .Ale kredyt brałam w banku.Spłaciłam dużo wcześniej i dostałam zwrot odsetek .Nie uważasz ,żeby poszukac w bankach ? To nie jest aż taka duża suma.
Cytuj
WeronikaKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 9:42
Kolejna pozyczka prywatna, moze nie chwilowka. Koszt pożyczki to jednorazowa opłata przy zawieraniu umowy oraz oprocentowanie od 10% w skali roku. Ciekawe jaka jest to opłata...
Cytuj
Profesor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 9:50
Skoro znasz takie szczegóły to pewnie znasz i wysokość opłaty? ;)Swoją drogą ja bym nie ryzykował zastawieniem domu ,może lepiej pomyśl o konkretnym banku? No chyba że nie masz zdolności kredytowej.A o tej firmie usłyszałem pierwszy raz.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 9:58
ę innych zadłużeń. Zabezpieczeniem było mieszkanie. W momencie podpisywania umowy pożyczki, nastąpiło przewłaszczenie - ona stała się wyłącznie osobą wynajmującą, firma pożyczająca właścicielem. Nie wywiązała się ze spłaty i już dzień po ustaniu umowy przyjechali z tej firmy i zaczęli robić swoje porządki - jeden z osiłków kopniakiem rozwalił sedes, drugi zerwał firanki. Pani zadzwoniła po policje, ale kiedy przyjechali, tamci przedstawili dokumenty z których wynikało, że oni są właścicielami. A właściciel może w swoim lokalu robić co chce. Tak więc przestrzegam przed takimi firmami, bo można stracić dorobek życia.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
WeronikaKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 10:42
Profesor napisał
Skoro znasz takie szczegóły to pewnie znasz i wysokość opłaty? ;)Swoją drogą ja bym nie ryzykował zastawieniem domu ,może lepiej pomyśl o konkretnym banku? No chyba że nie masz zdolności kredytowej.A o tej firmie usłyszałem pierwszy raz.
To nie są szczegóły :) Informacje ze strony internetowej, ale to o czym pisze Pan Stanisław jest straszne...
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 12:03
Stanisław Bińkiewicz napisał
ę innych zadłużeń. Zabezpieczeniem było mieszkanie. W momencie podpisywania umowy pożyczki, nastąpiło przewłaszczenie - ona stała się wyłącznie osobą wynajmującą, firma pożyczająca właścicielem. Nie wywiązała się ze spłaty i już dzień po ustaniu umowy przyjechali z tej firmy i zaczęli robić swoje porządki - jeden z osiłków kopniakiem rozwalił sedes, drugi zerwał firanki. Pani zadzwoniła po policje, ale kiedy przyjechali, tamci przedstawili dokumenty z których wynikało, że oni są właścicielami. A właściciel może w swoim lokalu robić co chce. Tak więc przestrzegam przed takimi firmami, bo można stracić dorobek życia.


Urwał się początek mojej wypowiedzi.
Opisze więc to jeszcze raz. Otóż znam pewną osobę, która miała zadłużenie kredytowe. Chcąc sobie pomóc, postanowiła wziąć pożyczkę pod zastaw mieszkania. Wzięła do ręki chyba 40 tys. zł. za rok miała oddać 60 tys. zł. Pieniądze które otrzymała miały jej wystarczyć na spłatę wszystkich zadłużeń w tym komorniczych, wyczyszczenie BIK oraz wzięcie kredytu w Banku już pod zastaw hipoteczny. Zabezpieczeniem udzielonej pożyczki było przewłaszczenie mieszkania. Potem okazało się, że nie starczyło tych pieniędzy na spłatę wszystkich zobowiązań i nie poradziła sobie z wyczyszczeniem BIK i wzięciem kredytu konsolidacyjnego w Banku. Po upływie umownego terminu, przyjechało do niej kilku osiłków z firmy, która jej pożyczyła pieniądze i zdemolowali mieszkanie. Kiedy wezwała policję, okazało się, że ona nie jest właścicielem mieszkania. Mieszkanie było przewłaszczone notarialnie, ona była tylko osobą wynajmującą, właścicielem firma pożyczająca pieniądze. Klientka musiała się wyprowadzić z mieszkania. Następnego dnia, firma wystawiła mieszkanie na sprzedaż. Wtedy rozmawiałem z nią po raz ostatni. Szukała pieniędzy, aby od kogoś pożyczyć i mieszkanie wykupić, bo jak to mówiła, nie chciała, aby jej mieszkanie kupił ktoś inny. Jak sprawa się skończyła, nie wiem. Jedno jest pewne, do takiego typu transakcji, trzeba podchodzić z rozwagą, porozmawiać z kimś, kto się na tym zna, zobaczy umowę pożyczki, itp.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Jagna

Niezarejestrowani

16.2.2016 13:43
Trzeba przyznać, ze ta osoba byla również trochę naiwna, ale mimo wszystko działania takich firme są przekraczające wszelkie granice.
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 13:00
poczytałam troche opinii i faktycznie to zabawy dla ludzi o twardych nerwach :D
Cytuj
jakub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2016 13:15
Nigdy nie zaryzykowałbym zastawienia mieszkania.Wszystko się może zdarzyć .A poza tym może być jakiś przekręt i co wtedy? Przejjma mieszkanie bez naszej wiedzy.Chyba w tym jest jakiś podstęp.
Cytuj
Odpowiedź