• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

MDM w tym roku.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 13:28
Cześć wszystkim .Czy ktoś może wie coś bliżej o tym ,czy te pieniądze jednak będa ?Przymierzam się do kupienia kawalerki ,jestem singielką i nie wiem ,czy się spieszyć ? Ponoć ma już nie być dofinansowania od marca? A może jeszcze dodatkowo mała sugestia z Waszej strony - jaki bank wybrać ?
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

15.2.2016 13:35
Będą będą. Moze sprawdź w Pekao SA, moi znajomi tam brali i byli zadowoleni.
Cytuj
WeronikaKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 9:52
No nie wiem, tez czytałam,że kończą środki na program MDM. Polecam poczytać tutaj http://mieszkaniedlamlodych.com/koncza-sie-srodki-na-program-mdm-mieszkanie-dla-mlodych-w-2016-roku/
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 16:50
I tak juz raczej niczego nie pospieszysz,jest przecież polowa lutego ,zaraz marzec.Dziś wszystko zmienia się z dnia na dzień i raczej trudno przewidzieć ,czy serio dopłaty wygasną czy znajdą się jednak na ten cel pieniądze.Sam zastanawiam się nad kupieniem mieszkania,przecież nie będę w nieskończoność wynajmował.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 17:28
Ann napisał
Cześć wszystkim .Czy ktoś może wie coś bliżej o tym ,czy te pieniądze jednak będa ?Przymierzam się do kupienia kawalerki ,jestem singielką i nie wiem ,czy się spieszyć ? Ponoć ma już nie być dofinansowania od marca? A może jeszcze dodatkowo mała sugestia z Waszej strony - jaki bank wybrać ?


W jaki sposób mamy zaproponować bank nie mając jakichkolwiek informacji na Twój temat?

Z doradcą rozmawiaj jak z lekarzem. Nie postawi diagnozy (czyt. przedstawi ofert) bez szczegółowego rozpoznania...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź