• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

CITI SIMPLICITY

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Francis

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 13:02
Potrzebny mi kredyt na wyposażenie kuchni.Mam troche oszczędności ,ale wydatki o wiele większe.Zmieściłabym sie w 8000 kredytu.Właśnie spotkałam taką ofertę karta kredytowa 10000 Citi Simplity.Taka nazwę słysze pierwszy raz.Czy to nie jest jakieś naciągactwo?Czy to oferta konkretnego banku? Warunki wydają mi sie bardzo przyzwoite.10000- raty na 12 miesięcy ,koszt 240 zł.
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 18:27
Citi Handlowy to bank ,który ma swoje oddziały tylko w dużych miastach.Wiem na pewno ,że jest w Krakowie.Też by mi się przydała taka karta,ale nie wiem czy jest dostępna online ?Jest napisane na ich stronie ,że tylko dla nowych klientów.Chyba raczej trzeba zostać klientem banku?
Cytuj
Fann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.2.2016 11:01
Sama przejrzałam wiadomości na stronie banku o tej karcie.Przyznanie karty uzależnione jest od zdolności kredytowej,od wieku ,wpływów comiesięcznych.Jestem studentką ,mam 23 lata ,wpływy co miesiąc na konto 2000.Niby się łapię ,ale ciekawe czy te wpływy maja być ze stałego źródła dochodu?
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

13.2.2016 22:33
Najlepiej zajrzeć na stronę [url=http://cbc1.pl/3t2et]Citi Handlowego[/url] i samemu sprawdzić.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

13.2.2016 22:34
Najlepiej zajrzeć na stronę Citi Handlowego i samemu sprawdzić.
Cytuj
Danielewiczowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 10:59
Citi Handlowy od dawna oferuje roznego rodzaju karty, ale pamiętajcie ze to bank dla trochę zamożniejszych.
Cytuj
Gosia Mendel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 11:12
Danielewiczowski napisał
Citi Handlowy od dawna oferuje roznego rodzaju karty, ale pamiętajcie ze to bank dla trochę zamożniejszych.
A co dziś oznacza zamożność?:) Pojęcie względne .Od jakiego dochodu miesięcznego można uwazać się za zamożnego? Właśnie przeczytałem ,ze dzienny zarobek P.Morawieckiego w BZWBK to było około 10000 zł.Nic nie poradzę - dalej jestem w szoku.!
Cytuj
Danielewiczowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 11:38
Gosia Mendel napisał
Danielewiczowski napisał
Citi Handlowy od dawna oferuje roznego rodzaju karty, ale pamiętajcie ze to bank dla trochę zamożniejszych.
A co dziś oznacza zamożność?:) Pojęcie względne .Od jakiego dochodu miesięcznego można uwazać się za zamożnego? Właśnie przeczytałem ,ze dzienny zarobek P.Morawieckiego w BZWBK to było około 10000 zł.Nic nie poradzę - dalej jestem w szoku.!
Myślę, że osoby zasiadające w różnego rodzaju zarządach spółek zarabiaja podobnie, a może i więcej:)
Cytuj
ewe_skrzy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.2.2016 11:54
Ja szukam taniej oferty dla firm .Poczytałam o tej karcie i wygląda na to ,że jest na rozsądnych warunkach.Ktoś może już z niej korzysta? jak wygląda okres z odsetkami? Czy jest forma spłaty ratio?
Cytuj
Artur

Niezarejestrowani

16.2.2016 13:45
Ratio to system spłaty ratalnej, dzięki któremu zakupy i przelewy z karty kredytowej można rozłożyć na raty.
Cytuj
Odpowiedź