• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyty Wonga.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sasanka

Niezarejestrowani

9.2.2016 19:29
i to jeszcze jak zarobić przecież takie chwilówki mają ogromne odsetki. dlatego ja bym ich unikałą, już wolę podpisać umowę z bankiem na określonych warunkach i wiedzieć z góry jakie raty będę płacić, takie rozwiązanie jest dużo bardziej uczciwe.
Cytuj
tmaria

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2016 10:06
I sasanka dobrze mówisz .Te odsetki z banków i tak wyniosa mniej niż w chwilówkach .Tylko właśnie w tym problem ,ze te wszystkie Wongi itp.powstały dla grona ludzi ,którzy nie mogą wziąć kredytu w normalnym banku.Że tez nie ma na tą lichwę bata.
Cytuj
jagodzianka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2016 10:09
sasanka napisał
i to jeszcze jak zarobić przecież takie chwilówki mają ogromne odsetki. dlatego ja bym ich unikałą, już wolę podpisać umowę z bankiem na określonych warunkach i wiedzieć z góry jakie raty będę płacić, takie rozwiązanie jest dużo bardziej uczciwe.
Tylko że nie zawsze można taki kredyt w banku dostać...
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 15:50
Ja tam się normalnie dogadałem na czacie, wystarczy trochę umiejętności czytania ze zrozumieniem. A co do meritum - Wonga jest w porządku.Pożyczyłam 200 zł, po dwóch tygodniach oddałam 210. Wszystko zgodnie z umową.

Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.2.2016 15:55
Wlasnie o to chodzi, jesli sie spłąca zgodnie z umowa to ie ma problemu, niestety wiele osob tego nie pilnuje
Cytuj
Glinek

Niezarejestrowani

11.2.2016 21:38
Osobiście nie polecam tego typu pośredników, w tym kraju trzeba kombinować. Nie lepiej wziąć jakiś elastyczny kredyt taki jak ma Raiffeisen w swojej ofercie? Człowiek płaci 5% prowizji z tego co się orientuje, % w zaleznosci wiem ze ustalaja od tego czy posiadasz u nich konto. Ale te 400zł o których pisze poprzednik to całe koszty kredytu jak nie są one mniejsze.
Cytuj
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 9:25
A jak człowiek jest ta bezrobociu ,albo nie ma zdolności kredytowej to jaki bank mu da?A czasami dorywczo pracuje ? Niestey ,ale wszędzie tak jest ,że jak nie spłacasz to ponosisz jakąs adekwatną do tego karę .A banki nie maja kar?
Cytuj
mewka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.2.2016 9:52
No jasne, że jesli nie spłacasz w banku to i komornika mozesz sie spodziewać. To wynika trochę z czego innego, a mianowicie firmy pożyczkowe inaczej badaja, lub nie badaja zdolności kredytowej klienta, czyli przyznają kredyt prawie każdemu,a potem taki człowiek bez pracy nie ma jak spłacić. I tak w koło.
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.3.2016 11:15
Każdego kto nie spłaca swoich zobowiązań czeka jakas kara.W bankach tez tak jest.Kasy pozyczkowe powstały dla klientów ,którzy np .pracują dorywczo albo maja bardzo zła zdolnośc kredytową .Nie to ,ze bronie chwilówek ,ale jeżeli istnieja tzn ,ze takie jest zapotrzebowanie na rynku.Dobrze jest wszędzie ,nawet i w chwilówkach ,jeżeli spłaca sie kredyty w terminie.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.3.2016 11:00
Dla mnie te Wongi ,vivusy i inne to cudaki bez serca. Rrso - olbrzymie -kilkaset do 2000 %. Udzielają pożyczki na kilka dni , każde przedłużenie opłata kilkaset złotych i wychodzą takie odsetki. Większośc i tak nie wie co to rrso i się na to się na to łapie. Współczuję naiwniakom. Zastanawiam sie nad jednym -dlaczego prawo ich nie chroni przed oszustami?
Cytuj
Odpowiedź