• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konsolidacja kredytu w Alior Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dorotkaa1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 16:52
Wie ktoś jakie są warunki w Alor banku w przypadku konsolidacji kredytów? Mam 3 kredyty w sumie na 120 000 zł (wiem dużo – ale taką mielismy sytuacje) i nie wiem czy taką sume mogę skonsolidować czy się nie da? Czytałem różne opinie i nie wiem już w co wierzyć a nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji w necie. Pomozecie?
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 9:15
wydaje mi sie że nie powinnaś mieć problemów bo kiedyś już sie taki wątek gdzieś przewijał i koleś konsolidował około 250 tysięcy wiec z 120 tysiącami tym bardziej nie powinnaś miec problemu, ale wiadomo lepiej zadzwoń do jakiegoś doradcy bo kwota do konsolidacji to nie jedyna przesłanka
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 10:12
Nie powinno być problemu z tą konsolidacją. Może pani otrzymać kredyt maksymalnie na 10 lat. Maksymalna kwota kredytu to 150 tys. zł , do tej kwoty nie trzeba mieć zabezpieczeń i poręczeń. Klient ma także możliwość konsolidacji zobowiązań niezabezpieczonych, jak i zabezpieczonych w złotych polskich. Aby złożyć wniosek trzeba udac się do oddziału.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
pinky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:01
Myślę, że bez problemu będziesz mogła skonsolidować ten kredyt. Ja miałam kiedyś pożyczone 60 tysięcy i nie było żadnego problemu z konsolidacją. Nie czytaj opinii w necie bo połowa to bzdury. Najlepiej idź do banku i zapytaj o ofertę dla siebie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.6.2014 9:43
konsolidacje na prawde warte sa uwagi, banki chca miec klienta to pomagaja wszystko zalatwic, a i Ty zarobisz, bo zamiast 3 prowizji będziesz płacić jedna. Pojdz, wszystko Ci przelicza i zdecydujesz czy rata będzie niższa od tych które teraz spłacasz. W sumie to jestem przekonana, że będzie.
Cytuj
Wiesiek4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 17:38
A ja nie wiedziałem ze tak duże kwoty można wrzucić na kredyt konsolidacyjny. Ty te swoje długi to masz w jednym banku czy w kilku? nie lepiej by Ci było jak byś to skonsolidowała w tych bankach w których masz zadłużenie? Nie bardziej by Ci siew to opłacało?
Cytuj
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 18:53
Tylko teraz pytanie czy wszystkie kredyty ma w jednym banku czy w kilku. W ogole musisz mieć niezłą zdolność kredytową że udało Ci się dostać tyle kredytów bo to dośc pokaźna sumka. Ja chyba nawet mając zdolność kredytową nie zaryzykowałabym z wizęcięm aż tylu kredytów.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:27
120 000zł? To już za to mieszkanie by było..
No cóż dziwie się, że ten trzeci kredyt dostaliście skoro byliście już pewnie nieźle zadłużeni..
Trzeba pochodzić po bankach i popytać. W Waszym przypadku aby spłacić te 120 000 zł taki kredyt bardzo by się przydał, bo będzie Wam ciężko to spłacić normalnie.
Cytuj
Odpowiedź