• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wzięcie kredytu a wystawienie lewego zaświadczenia.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 10:14
Witajcie.
Stworzyłem ten temat bo często mam telefony i pytania co zrobić, jeśli wystawiłem zaświadczenie dla kolegi, koleżanki a teraz boje się odpowiedzialności, lub weryfikacji od strony Banku, Skoku?.

Proszę was nie róbcie takich rzeczy. Jeśli macie problemy nie szukajcie takiego rozwiązania. Banki nie są głupie i są wstanie sprawdzić wszystko i wszędzie aby się dowiedzieć czy dana osoba pracuje w danej firmie.

Za takie przestępstwo grozi kara od 6 miesięcy do lat 8.

Jeśli mieliście takie sytuacje opiszcie je tu dla przestrogi innych.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy
Dealer Samochodowy
tel. 506203558/790382868
e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl
skype: grzegorz.klimczak280783
gg: 1752886
www.kredyty-zagranica.pl
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Sadowsky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 10:25
TO chyba oczywiste, dla uczciwych, jesli ktos kręci to zawsze bedzie to robil i szukał nowych sposobów.
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 11:00
Gdyby to było tak oczywiste to ludzie by tego nie robili.

Zamiast szukać normalnych rozwiązań według prawa, to ludzie tak kombinują że aż się włos jeży.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy/Pośrednik Kredytowy
Dealer Samochodowy
tel. 506203558/790382868
e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl
skype: grzegorz.klimczak280783
gg: 1752886
www.kredyty-zagranica.pl
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Sadowsky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 11:03
Myślę, że nie ma co roztrząsac takich tematów. Jak ktoś szuka lewych rozwiązań to zawsze znajdzie. A przestrzeganie niewiele wnosi.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 11:08
A jeszcze niedawno w innym temacie sugerowałeś, zeby brać kredyt gotówkowy na wkład własny , co jest niedozwolone, teraz widzę zmiana nastawienia, brawo za szybkie nawrócenie.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 11:31
Są czasem sytuacje, gdy ludzie szukają różnych rozwiązań. Oczywiście, nie jest to coś, co można popierać, ale z drugiej strony banki też nie zawsze są fair wobec klientów. Tyle tylko, że ich stać na lepszych prawników, którzy zawsze wybronią ich w sadzie.
Niestety prawo w naszym kraju jest bardzo skomplikowane, często zależy od interpretacji przepisów przez daną osobę.
Ja na szczęście nie byłem nigdy w sytuacji, w której musiałbym przedstawiać komuś fałszywe oświadczenie, bo to jest coś, co nie podlega dyskusji.
Ale znam osoby, które mając firmę wystawiają lewe faktury, żeby sobie zwiększyć przychody. Niby jest to złe, ale z drugiej strony, przecież wtedy płaca większe podatki od nieistniejących dochodów. Czy jest to coś, co powinno się aż tak potępiać?
Cytuj
Sadowsky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.1.2016 11:37
djurek napisał
Są czasem sytuacje, gdy ludzie szukają różnych rozwiązań. Oczywiście, nie jest to coś, co można popierać, ale z drugiej strony banki też nie zawsze są fair wobec klientów. Tyle tylko, że ich stać na lepszych prawników, którzy zawsze wybronią ich w sadzie.
Niestety prawo w naszym kraju jest bardzo skomplikowane, często zależy od interpretacji przepisów przez daną osobę.
Ja na szczęście nie byłem nigdy w sytuacji, w której musiałbym przedstawiać komuś fałszywe oświadczenie, bo to jest coś, co nie podlega dyskusji.
Ale znam osoby, które mając firmę wystawiają lewe faktury, żeby sobie zwiększyć przychody. Niby jest to złe, ale z drugiej strony, przecież wtedy płaca większe podatki od nieistniejących dochodów. Czy jest to coś, co powinno się aż tak potępiać?
Czym innym jest nieznajomosc prawa i zla interpretacja, a czym innym oszustwo. łatwo da sie to odrożnić
Cytuj
Odpowiedź