• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Leasing na samochód. Jaki bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 12:07
Witam . Chciałbym skorzystać z oferty leasingu. Mam obecnie upatrzony samochód Opel Corsa. Koszt 52 tys. złotych. Jak namniejsza kwota wstępna. Leasing na dwa lata. Jak na razie ofertę przedstawił mi Idea Bank ale z uwagi na kiepskie opinie o tym banku na forach interesują mnie również inne oferty. Ze zdolnością kredytową problemu raczej nie będzie bo firmę prowadzę od 2 lat oraz mam stałe , w miarę wysokie dochody.
Zastanawiałem się jeszcze na początku nad kredytem ale już kilka osob powiedziało mi ,że leasing bedzie jednak lepszy.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 13:14
Nie pytaj "kilku osób" tylko porozmawiaj ze swoją księgową czy korzystniejszy będzie leasing czy kredyt...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 17:02
Jaki okres leasingu, jaka wartość wykupu, jaki rok samochodu, używany nowy, demo ? Za mało informacji. Robert a gdzie widzisz przewagę kredytu nad leasingiem ?
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 18:47
Cezary napisał
Witam . Chciałbym skorzystać z oferty leasingu. Mam obecnie upatrzony samochód Opel Corsa. Koszt 52 tys. złotych. Jak namniejsza kwota wstępna. Leasing na dwa lata. Jak na razie ofertę przedstawił mi Idea Bank ale z uwagi na kiepskie opinie o tym banku na forach interesują mnie również inne oferty. Ze zdolnością kredytową problemu raczej nie będzie bo firmę prowadzę od 2 lat oraz mam stałe , w miarę wysokie dochody.
Zastanawiałem się jeszcze na początku nad kredytem ale już kilka osob powiedziało mi ,że leasing bedzie jednak lepszy.


Jeśli jesteś na KPIR i chcesz zrobić sobie koszty, bardziej odpowiedni będzie leasing. W koszty wrzucasz bowiem całą ratę leasingową. Przy kredycie księguje się w koszty tylko odsetki.
O leasing możesz pytać w innych bankach. Praktycznie każdy ma Towarzystwo leasingowe. Oferty mogą się różnić wpłatą tzw. inicjalną, długością okresu leasingowania, wykupem.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Rupi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 8:29
W jakiej sytuacji kredyt byłby korzystniejszy niż leasing?
Sama prowadzę firmę, ale jestem na ryczałcie i nie prowadzę pełnej księgowości.
Myślałam niedawno nad zakupem samochodu, w sumie zależało mi na jak najtańszej ofercie.
Kosztów i tak nie mam, więc czy w moim wypadku jest sens brać leasing czy może jednak lepiej zdecydować się na kredyt?
Cytuj
AsiaEs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 9:20
Cezary napisał
Witam . Chciałbym skorzystać z oferty leasingu. Mam obecnie upatrzony samochód Opel Corsa. Koszt 52 tys. złotych. Jak namniejsza kwota wstępna. Leasing na dwa lata. Jak na razie ofertę przedstawił mi Idea Bank ale z uwagi na kiepskie opinie o tym banku na forach interesują mnie również inne oferty. Ze zdolnością kredytową problemu raczej nie będzie bo firmę prowadzę od 2 lat oraz mam stałe , w miarę wysokie dochody.
Zastanawiałem się jeszcze na początku nad kredytem ale już kilka osob powiedziało mi ,że leasing bedzie jednak lepszy.
Aczemu idea ma kiepskie opinie? Jesli ma dobrą ofertę to bierz i tyle. Spełnisz warunki oni dadzą CI dobry produkt.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 11:21
Idea Bank ma kiepskie opinie?
A czego one dotyczą?
mam u nich firmowy rachunek z limitem i do tej pory sobie chwalę.
To chyba jeden z nielicznych banków tak nakierowanych na klienta biznesowego.
Może niektóre opłaty nie są niskie, ale jakoś to się wyrównuje.
No i przede wszystkim bogata oferta mnie ujęła, łatwo znaleźć potrzebny produkt.
Jestem ciekawy, co takiego piszą na tych forach?
Cytuj
KamilCe

Niezarejestrowani

29.1.2016 11:27
carlos napisał
Idea Bank ma kiepskie opinie?
A czego one dotyczą?
mam u nich firmowy rachunek z limitem i do tej pory sobie chwalę.
To chyba jeden z nielicznych banków tak nakierowanych na klienta biznesowego.
Może niektóre opłaty nie są niskie, ale jakoś to się wyrównuje.
No i przede wszystkim bogata oferta mnie ujęła, łatwo znaleźć potrzebny produkt.
Jestem ciekawy, co takiego piszą na tych forach?
Np. na tym forum Idea bank ma dobr eopinie, nie raz nawet eksperci polecaja ich produkty, ale w internecie zawsze znajda sie niezadowoleni. Tak juz jest.
Cytuj
Sebastian Sroka

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 124 razy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 14:43
Cezary napisał
Witam . Chciałbym skorzystać z oferty leasingu. Mam obecnie upatrzony samochód Opel Corsa. Koszt 52 tys. złotych. Jak namniejsza kwota wstępna. Leasing na dwa lata. Jak na razie ofertę przedstawił mi Idea Bank ale z uwagi na kiepskie opinie o tym banku na forach interesują mnie również inne oferty. Ze zdolnością kredytową problemu raczej nie będzie bo firmę prowadzę od 2 lat oraz mam stałe , w miarę wysokie dochody.
Zastanawiałem się jeszcze na początku nad kredytem ale już kilka osob powiedziało mi ,że leasing bedzie jednak lepszy.
Proszę o podanie adresu mailowego, przygotuję ofertę.
Cytuj
Sebastian Sroka
s.sroka@finansowanie24.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 14:47
KamilCe napisał
carlos napisał
Idea Bank ma kiepskie opinie?
A czego one dotyczą?
mam u nich firmowy rachunek z limitem i do tej pory sobie chwalę.
To chyba jeden z nielicznych banków tak nakierowanych na klienta biznesowego.
Może niektóre opłaty nie są niskie, ale jakoś to się wyrównuje.
No i przede wszystkim bogata oferta mnie ujęła, łatwo znaleźć potrzebny produkt.
Jestem ciekawy, co takiego piszą na tych forach?
Np. na tym forum Idea bank ma dobr eopinie, nie raz nawet eksperci polecaja ich produkty, ale w internecie zawsze znajda sie niezadowoleni. Tak juz jest.


To prawda. W każdym z banków znajdą się osoby, które są zadowolone i niezadowolone. Idea Bank obsługuje pewną nisze rynkową, składającą się w większości albo z młodych firm, albo z takich, które nie są w stanie otrzymać finansowania w innych bankach. Stąd tez i oferta jest specyficzna.

Od kilkunastu dni w Idea Banku jest oferowany nowy kredyt, który nazywa się Kredyt Fair. Nie ma on oprocentowania, do kwoty kredytu doliczana jest wyłącznie prowizja.
Proszę obserwować mojego bloga /adres w stopce/. Dzisiaj opiszę kredyt oraz pokażę krok po kroku jak wyliczyć ratę kredytową.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź