• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zły Bik a kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
aleksanderS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 8:27
Witam, zwracam się z pytaniem, czy mam szansę na jakikolwiek kredyt. Potrzebę kwoty 2500 złotych. Dwa lata temu miałem problemy ze spłatą kredytu w PKO, były spore opóźnienia i wypowiedzenie umowy, a potem komornik. Dogadałem się z nim i w końcu w lutym ur. wszystko spłaciłem.
Teraz pilnie potrzebuję gotówki.
Pracuję na umowę na czas nieokreślony od 10.2014 roku i zarabiam netto 1600 złotych. Czy mogę na coś liczyć?
Cytuj
KarolinaGruszkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 8:58
No z komornikiem to raczej zbyt dużych szans nie masz...
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 9:37
Zamów raport z BIK. Bez tego ciężko będzie określić czy jest szansa na cokolwiek w banku.

Możesz ew. próbować poza bankami np. chwilówki itp...oczywiście jeżeli naprawdę musisz.

Inna opcja to dogadanie się z kimś kto weźmie kredyt dla Ciebie. Rodzina, znajomi? Masz coś cennego co możesz dać w zastaw?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
KarolinaGruszkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 10:08
Robert Sierant napisał
Zamów raport z BIK. Bez tego ciężko będzie określić czy jest szansa na cokolwiek w banku.

Możesz ew. próbować poza bankami np. chwilówki itp...oczywiście jeżeli naprawdę musisz.

Inna opcja to dogadanie się z kimś kto weźmie kredyt dla Ciebie. Rodzina, znajomi? Masz coś cennego co możesz dać w zastaw?
Poleca Pan chwilówki?
Cytuj
aleksanderS

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 10:47
Myślałem nad chwilówkami, ale takimi, które spłaca się przez parę miesięcy... Czy one są bardzo drogie?
Zanim zamówię raport będę musiał poczekać do 10. na wypłatę, bo aktualnie jestem bez grosza. Ile tam tych punktów trzeba mieć, żeby była szansa na kredyt?
Co do znajomych, to naprawdę nie wyobrażam sobie prosić nikogo o taką przysługę. I nie wiem, czy ktokolwiek by się zgodził, większość wie, że miałem kiedyś kłopoty finansowe.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 10:50
KarolinaGruszkowska napisał
Robert Sierant napisał
Zamów raport z BIK. Bez tego ciężko będzie określić czy jest szansa na cokolwiek w banku.

Możesz ew. próbować poza bankami np. chwilówki itp...oczywiście jeżeli naprawdę musisz.

Inna opcja to dogadanie się z kimś kto weźmie kredyt dla Ciebie. Rodzina, znajomi? Masz coś cennego co możesz dać w zastaw?
Poleca Pan chwilówki?


Jak ktoś już naprawdę musi i nie ma innej możliwości to pozostaje chwilówka. One również są dla ludzi tylko potrzeba naprawdę żelaznej dyscypliny, aby nie popaść w kłopotu z ich powodu.

Oczywiście każda inna opcja pt. rodzina, znajomi jest lepsza.

Nie chodzi o same punkty, ale o całą historię za ostatnie 5 lat. Na to banki patrzą.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 12:04
to tak, sytuacja jest taka że należy na początek pobrać sobie bik, jeśli masz konto w pko to z bankowości internetowej możesz to zrobić, potem zobacz jak to wygląda dokładnie czy jest w banku wszystko zamknięte, następnie spróbuj zakutalizować dane w bik i być może za jakiś czas uda Ci się załatwić normalny kredyt...

natomiast zabawa z pko nie jest prosta
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 12:18
PKO BP, co do zasady, nie zgadza się na usunięcie wpisów w BIK. To taka "kara" dla klientów, którzy mieli problem ze spłacaniem kredytów w tym banku.

Niestety, ale często takie osoby muszę czekać 5 lat (od całkowitej spłaty zobowiązania), aby móc ubiegać się o kredyt w jakimkolwiek banku...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
KarolinaGruszkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 12:26
Robert Sierant napisał
PKO BP, co do zasady, nie zgadza się na usunięcie wpisów w BIK. To taka "kara" dla klientów, którzy mieli problem ze spłacaniem kredytów w tym banku.

Niestety, ale często takie osoby muszę czekać 5 lat (od całkowitej spłaty zobowiązania), aby móc ubiegać się o kredyt w jakimkolwiek banku...
A da sie ten okres jakos negocjowac?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 12:39
Musisz pójść i rozmawiać z szefem placówki, w której był kredyt. Czasem uda się sprawę załatwić, ale generalnie bank twardo nie chce wpisów usuwać.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź