• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zakup na raty czy kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
selenka

Niezarejestrowani

26.1.2016 20:03
[/quote] Przeciez sa i 0 proc. ja az bralam w rtv/agd[/quote]
ja jedyne raty 0% przy zakupie sprzętu rtv/agd spotkałam na karcie kredytowej w, kupujesz sprzęt i dzwonisz do banku z informacją którą tranzakcję rozłożyć na raty.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
julson

Niezarejestrowani

1.2.2016 18:46
selenka napisał
Przeciez sa i 0 proc. ja az bralam w rtv/agd[/quote]
ja jedyne raty 0% przy zakupie sprzętu rtv/agd spotkałam na karcie kredytowej, kupujesz sprzęt i dzwonisz do banku z informacją którą tranzakcję rozłożyć na raty.[/quote]
czyli jak to? trzeba mieć ich kartę kredytową tak ?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

2.2.2016 11:12
Kredyt w sklepie to i tak kredytw w banku, wiec idz do swojego banku, tam gdzie masz konto. Dostaniesz najlepsza ofertę.
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2016 20:09
Nie trzeba mieć karty x. Ten bank udziela pożyczki na sprzedaż ratalna w niektorych sklepach .Ja kupiłam w ten sposob lodowkę na raty - 0 procent.Po terminowej spłacie otrzymałam od tego banku propozycję wzięcia karty kredytowej o wartosci 10000.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
nina

Niezarejestrowani

3.2.2016 12:43
potrzebowałam szybkiej wymiany AGD, psuje się złośliwie jak nie mamy kasy. Wzięłam pożyczkę gotówkową w Ferratum, właściwie to był impuls i nie żałuję.
Cytuj
julson

Niezarejestrowani

3.2.2016 16:26
Adrianna napisał
Nie trzeba mieć karty x. Ten bank udziela pożyczki na sprzedaż ratalna w niektorych sklepach .Ja kupiłam w ten sposob lodowkę na raty - 0 procent.Po terminowej spłacie otrzymałam od tego banku propozycję wzięcia karty kredytowej o wartosci 10000.

W których sklepach ?
Niestety mój bank ma tylko dobrą ofertę jeśli chodzi o konta, w przypadku kredytów to jednak są mało konkurencyjni..
Cytuj
dreksa

Niezarejestrowani

3.2.2016 22:03
Adrianna napisał
Nie trzeba mieć karty x. Ten bank udziela pożyczki na sprzedaż ratalna w niektorych sklepach .Ja kupiłam w ten sposob lodowkę na raty - 0 procent.Po terminowej spłacie otrzymałam od tego banku propozycję wzięcia karty kredytowej o wartosci 10000.

no przecież w przypadku karty kredytowej x można kupować sprzęt rtv/agd i rozłożyć sobie jego spłatę na 20 nieoprocentowanych rat.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
julson

Niezarejestrowani

4.2.2016 10:51
dreksa napisał
Adrianna napisał
Nie trzeba mieć karty x. Ten bank udziela pożyczki na sprzedaż ratalna w niektorych sklepach .Ja kupiłam w ten sposob lodowkę na raty - 0 procent.Po terminowej spłacie otrzymałam od tego banku propozycję wzięcia karty kredytowej o wartosci 10000.

no przecież w przypadku karty kredytowejx można kupować sprzęt rtv/agd i rozłożyć sobie jego spłatę na 20 nieoprocentowanych rat.


Jakie inne warunki przy tej karcie? Jak to wygląda?
W sensie 20 rat maksymalnie, ale można mniej ?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 14:05
Pewnie ,że można na mniej rat.Możesz nawet raty spłacić szybciej.Wtedy dostajesz jakieś specjalne oferty kredytowe od banku.Najczęściej drogą pocztową .Ciekawe tylko ,gdzie można porównać takie oferty? Jak się kupuje coś w danym sklepie,to zazwyczaj odpowiada na prośbę o kredyt kilka banków.
Cytuj
dreksa

Niezarejestrowani

7.2.2016 18:01
oczywiście, że ilość rat możesz modyfikować względem własnych potrzeb, a licza 20 rat to jest maksymalna liczba rat jaką można otrzymać dzięki x
pitarek nie za bardzo rozumiem co masz na myśli pisząć o tym porównywaniu ofert?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź