• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie dostanę kredyt bez biku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
wanda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 8:22
Witam państwa, szukam jakiegoś kredytu bez bik. Mam tam niestety nieciekawa sytuację, różne opóźnienia, poza tym spłacam dwie chwilówki, z którymi chciałabym już się rozstać, bo płacę głównie odsetki.
Zarabiam tylko 1500 złotych, a mam dziecko na utrzymaniu. Potrzebuję około 5000 złotych, aby móc spłacić obie chwilówki w tym miesiącu.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 9:15
Kredytu nigdzie.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Judym

Niezarejestrowani

17.12.2015 9:22
Kredyt na spłatę chwilówek i to przy takich dochodach? Ojojojoj... Moze pożycz gdzieś u rodziny?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 10:21
Brać kolejny kredyt, aby spłacić wcześniejszy to nie jest dobre rozwiązanie. W taki sposób wpada się w spiralę nie kończących się kredytów.
Może próbować innych sposobów? sprzedać jakieś nieużywane rzeczy. Na allegro można upłynnić prawie wszystko :)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 10:39
Spłata chwilówek kredytem to zawsze dobra opcja, ale w przypadku złego BIKu nie ma na to szansy. Jak ktoś nie pomoże to nic z tego nie wyjdzie...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
wanda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 11:23
Gdybym mogła pożyczyć od znajomych czy rodziny to bym przecież nie brała chwilówek. Obecnie i tak mam u paru osób długi. Niestety, ale potrzebowałam pieniędzy na leczenie dziecka, bo nasze państwo przyglądałoby się, jak powoli marnieje czekając w kolejkach. To mnie spotkało za kilka lat płacenia składek.
Ale to już za nami.
Chciałam jakoś sobie teraz poradzić z długami, bo czuję, że długo tego nie pociągnę.
Jeśli nie kredyt, to chyba zostaje mi tylko ogłosić upadłość konsumencką. Wtedy te moje długi w firmach pożyczkowych przepadną?
Cytuj
Krakus

Niezarejestrowani

17.12.2015 11:28
wanda napisał
Gdybym mogła pożyczyć od znajomych czy rodziny to bym przecież nie brała chwilówek. Obecnie i tak mam u paru osób długi. Niestety, ale potrzebowałam pieniędzy na leczenie dziecka, bo nasze państwo przyglądałoby się, jak powoli marnieje czekając w kolejkach. To mnie spotkało za kilka lat płacenia składek.
Ale to już za nami.
Chciałam jakoś sobie teraz poradzić z długami, bo czuję, że długo tego nie pociągnę.
Jeśli nie kredyt, to chyba zostaje mi tylko ogłosić upadłość konsumencką. Wtedy te moje długi w firmach pożyczkowych przepadną?
Ale tez wszystko co posiadasz przepadnie. Masz mieszkanie, auto np.?
Cytuj
wanda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 13:21
Krakus napisał
Ale tez wszystko co posiadasz przepadnie. Masz mieszkanie, auto np.?

mam komputer, ale dość stary.
Poza tym takie typowe rzeczy, które ma każdy: garnki, naczynia, ubrania, kosmetyki, zabawki dziecka, łóżeczko, wózek... takie rzeczy też przepadną?
Samochodu nie mam, mieszkam w mieście.
Nie mam tez własnego mieszkania, mieszkam w wynajmowanym i większość mebli czy sprzętów agd i rtv nie jest moja.
Tak naprawdę to nie mam zbyt wiele majątku.
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że komornik będzie licytował moje ubrania, które i tak w większości były kupione w lumpeksie czy napoczęte kosmetyki.
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

17.12.2015 13:23
wanda napisał
Krakus napisał
Ale tez wszystko co posiadasz przepadnie. Masz mieszkanie, auto np.?

mam komputer, ale dość stary.
Poza tym takie typowe rzeczy, które ma każdy: garnki, naczynia, ubrania, kosmetyki, zabawki dziecka, łóżeczko, wózek... takie rzeczy też przepadną?
Samochodu nie mam, mieszkam w mieście.
Nie mam tez własnego mieszkania, mieszkam w wynajmowanym i większość mebli czy sprzętów agd i rtv nie jest moja.
Tak naprawdę to nie mam zbyt wiele majątku.
Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że komornik będzie licytował moje ubrania, które i tak w większości były kupione w lumpeksie czy napoczęte kosmetyki.
Musi Ci zostawić rzeczy niezbędne do życia, wiec bez obaw. Trudna sytuacja.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 13:34
Nie masz majątku więc komornik nic nie zabierze, nie wiem tylko jak to jest z wynagrodzeniem czy przypadkiem z części nie będzie egzekucji...

Za chwilę zacznie się trudny okres jak wierzyciele przyjdą po kasę.

Spróbuj napisać tutaj:
http://www.forum-kredytowe.pl/f135/

Znajdziesz tam specjalistów, którzy wiedzą jak pomóc w podobnych sytuacjach + doradzą jakie masz prawa.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź