• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wonga opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 16:33
widzialam kiedys takie reklamy wonga.com ale teraz juz o nich troche ucichło hm upadło to już całkiem czy nie? no i czy rzeczywiście to takie fajne jak przedstawiali?
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:54
Chyba jeszcze działają, bo jakiś czas temu widziałem ich reklamę w telewizji. Nie przywiązywałem jednak dużej uwagi do tej reklamy... Co to jest ta wonga? Jakieś pożyczki czy ubezpieczenia? Przypuszczam, że w rzeczywistości nie jest u nich tak fajnie jak w reklamie, z resztą jak wszędzie.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2014 20:45
Wonga to pożyczki. Niestety nie wiem czy u nich jest tak fajnie jak obiecują bo staram się unikać chwilówek jak tylko mogę. Raz w życiu miałam pożyczkę w parabanku i powiedziałam sobie, że nigdy więcej choćby nie wiem co mi obiecywali. Jeszcze nigdy nie żyłam w takim stresie...
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:06
Kolega wzial w wonga, mili byli jak trzeba bylo brac, jak sie spoznil kilka dni to wydzwaniali pare razy dziennie i straszyli windykacja. W zyciu przez to czego sie nasluchalem nie wzialbym u nich pozyczki.
Cytuj
romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 7:02
Mi się wydaje, że każdy parabank jest miły i uprzejmy gdy bierze się u nich pożyczkę a później już nie muszą więc straszą na wszystkie możliwe sposoby. Miałem kiedyś wzięta chwilówkę i spóźniłem się o tydzień z ratą praktycznie od razu miałem przedstawicielkę z windykatorem pod domem a tłumaczyłem jej przez tel że za płacę za dwa tygodnie z góry...
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 22:57
teraz chyba znów zaczynają reklamować i wg mnie przynajmniej bardziej etycznie. wcześniej ich reklamy ewidentnie skłaniały do pożyczki starszych ludzi, których zapewne bardzo łatwo jest przekonac, teraz te reklamy już nie są tak charakterystyczne. Ja radzę zawsze starać się jak najdalej od parabanków. chyba, że ma się pewność, że wszystko się ureguluje terminowo.
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 10:52
Dokładnie też miałem wrażenie że próbują przekonać do siebie starszych ludzi. to samo Provident... aktualna oferta wonga.com jest bardzo fajna, sam z niej skorzystałem, ale wiadomo trzeba spłacać w terminie bo później można żałować zaciągniętej pożyczki.
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:01
predator772 napisał
Dokładnie też miałem wrażenie że próbują przekonać do siebie starszych ludzi. to samo Provident... aktualna oferta wonga.com jest bardzo fajna, sam z niej skorzystałem, ale wiadomo trzeba spłacać w terminie bo później można żałować zaciągniętej pożyczki.
jak się ma głowę na karku to można wszystko, w końcu wszystko jest dla ludzi. wonga wydaje mi sie jeszcze w miarę porządną firmą, ale zapewne do czasu. najważniejsze to przestrtzegać warunków umowyu, jak w każdym przypadku.
Cytuj
Felicja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 20:27
O ja też sie nasłuchałam sporo niemiłych rzeczy na temat wonga. podobno bardzo wykorzystują swoich klientów, pewnie dlatego byli tak nastawieni na starszych ludzi, bo ich łatwiej jest oszukać.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:16
Rzeczywiście działają choć nie wiem na ile są uczciwi. Nikt z moich znajomych jeszcze nie brał tam pożyczki ale w internecie wygląda to naprawdę dobrze więc może i nie oszukują, choć kto wie?
Cytuj
Odpowiedź