• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wonga opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:29
Było głośno bo wchodzili na rynek. Swoją drogą kiepskie mieli te reklamy, ale zapadały mimo wszystko w pamięć. Ja nie korzystałam z wongi bo to działa na zasadzie chwilówek, providentów i innych tego typu instytucji, a ja się w to nie bawię.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:24
Rzeczywiście teraz dosyć o nich ucichło. Ja z reklamy najbardziej zapamiętałem tę melodię na końcu jak śpiewali "wongacom" Ale te figurki tych babć były straszne. No ale swój sukces osiągneli, reklamy wszyscy kojarzą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 14:39
Wonga.com, to ŚCIEMA!!!!, gotówka w 15 minut zamienia się w kilka dni starania. Tłumaczą się przy kolejnych weryfikacjach błędem połączenia i tak bez końca.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 15:04
Ta firma najpierw oszukiwała w Anglii, a od jakiegos czasu straszą u nas. Znajomy mial z nimi mase nieprzyjemności. Odradzam/
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.9.2014 8:32
No to sprawa rozwiązana :D Tez słyszałem od znajomej o ich metodach, ale myslalem ze po prostu ma prolemy ze splata i tak gada, ale skoro wiecej takich glosow to pewnie raczej prawda.
Cytuj
invest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 11:25
Gość napisał
Ta firma najpierw oszukiwała w Anglii, a od jakiegos czasu straszą u nas. Znajomy mial z nimi mase nieprzyjemności. Odradzam/

Słyszałem, że są właśnie dosyć popularni za granicą. Kurcze a wydaje się, że taki marketing i taka popularność świadczyłaby o tym, że są solidni i dbają o klientów. Ciekawe, sam nie brałem u nich pożyczki więc nie wypowiadam się na ich temat.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.12.2014 19:18
Śmiech na sali, mój wniosek został odrzucony, bo mam wpisane stare dane, sprzed podpisania umowy o pracę, więc "nie mogą zaakceptować wniosku", bo mogę mieć trudności w spłacie.
Dodam, że żeby wprowadzić zmiany w profilu, muszę go skasować i założyć nowy, czyli po raz kolejny zapłacić...
Nie pominę również faktu, że IMIĘ mojego narzeczonego zostało odrzucone, jako nieprawidłowe (???!) i nie może założyć konta. Czeka, aż któraś z Pań ważnych wklepie te dane w system osobiście już dwa tygodnie.
"Poważny pożyczkodawca" a nie stać go na normalny portal i obsługę klienta...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.12.2014 8:32
Gość napisał
Śmiech na sali, mój wniosek został odrzucony, bo mam wpisane stare dane, sprzed podpisania umowy o pracę, więc "nie mogą zaakceptować wniosku", bo mogę mieć trudności w spłacie.
Dodam, że żeby wprowadzić zmiany w profilu, muszę go skasować i założyć nowy, czyli po raz kolejny zapłacić...
Nie pominę również faktu, że IMIĘ mojego narzeczonego zostało odrzucone, jako nieprawidłowe (???!) i nie może założyć konta. Czeka, aż któraś z Pań ważnych wklepie te dane w system osobiście już dwa tygodnie.
"Poważny pożyczkodawca" a nie stać go na normalny portal i obsługę klienta...
A kontaktowała się Pani z nimi, żeby wyjaśnić? Może wystarczy zadzwonić i wyjaśnić sytuację.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.12.2014 18:04
Oszuści!!! Nie udzielają pożyczek
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.8.2015 16:43
Gość napisał
Oszuści!!! Nie udzielają pożyczek


Witam! Jako przedstawiciel firmy wonga.com pragnę przekazać, że jako odpowiedzialny pożyczkodawca nie możemy gwarantować akceptacji każdego wniosku. Pozytywna decyzja o udzieleniu pożyczki zależy m.in. od zdolności kredytowej klienta czy historii kredytowej w BIK. Warto, zatem dbać o dobrą historię kredytową i za jakiś czas ponownie spróbować złożyć wniosek w wonga.com

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599 lub skorzystania z chata na naszej stronie wonga.com.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com
Cytuj
Odpowiedź