• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt dla 18-to latka?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
adi malec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 8:00
Mam 18 lat i potrzebuję pieniędzy, konkretnie 1000 złotych. Oczywiście ciągle się uczę, ale oprócz tego pracuję w biurze ojca. Jest to praca na umowie zlecenie, zarabiam 700 złotych miesięcznie. Pracuję tak już od kwietnia tego roku. Czy jest szansa, że dostanę gdzieś taki kredyt, czy jestem na to za młody?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 11:56
jeśli dostajesz 700 zł to w 2 miesiące uzbierasz 1000 zł


a kredyt nie jest Ci potrzebny, poza tym na 99 % nie otrzymasz go niestety w banku

adi malec napisał
Mam 18 lat i potrzebuję pieniędzy, konkretnie 1000 złotych. Oczywiście ciągle się uczę, ale oprócz tego pracuję w biurze ojca. Jest to praca na umowie zlecenie, zarabiam 700 złotych miesięcznie. Pracuję tak już od kwietnia tego roku. Czy jest szansa, że dostanę gdzieś taki kredyt, czy jestem na to za młody?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 13:14
pożycz od ojca, "raty" potrąci z wynagrodzenia, które otrzymujesz
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
adi malec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 13:35
Osobom w moim wieku nie pożycza się pieniędzy?
Kolega mówił, że jemu pożyczyli w jakimś kokosie, ale ja nie znam tego banku i boję się, że to może być jakiś przekręt, tym bardziej, że miał potem kłopoty i musiał oddać prawie dwa razy tyle.
Dlatego wolałem zapytać.
Od ojca nie chciałbym brać pożyczki, bo musiałbym powiedzieć na co, a tego nie zrobię. I nie mogę też czekać dwóch miesięcy, bo będzie za późno.
Cytuj
Karol

Niezarejestrowani

17.11.2015 13:42
adi malec napisał
Osobom w moim wieku nie pożycza się pieniędzy?
Kolega mówił, że jemu pożyczyli w jakimś kokosie, ale ja nie znam tego banku i boję się, że to może być jakiś przekręt, tym bardziej, że miał potem kłopoty i musiał oddać prawie dwa razy tyle.
Dlatego wolałem zapytać.
Od ojca nie chciałbym brać pożyczki, bo musiałbym powiedzieć na co, a tego nie zrobię. I nie mogę też czekać dwóch miesięcy, bo będzie za późno.
W Kokosie probuj, spytaj kolegi ile musial potem oddac :D
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 13:43
kokos to nie bank tylko portal pożyczek społecznościowych, próbuj ale nikła szansa, że znajdziesz jakiegoś inwestora
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krystyna

Niezarejestrowani

18.11.2015 10:42
A jaki jest cel tej pilnej pożyczki? Jak się teraz zaczniesz zadłużać to co to będzie później...
Cytuj
Noemi22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 11:34
Krystyna napisał
A jaki jest cel tej pilnej pożyczki? Jak się teraz zaczniesz zadłużać to co to będzie później...


Mi do głowy przychodzi jeden powód, dla którego ktoś w takim wieku może chcieć pilnej pożyczki i nie chce mówić o tym ojcu. Tylko kwota chyba za mała. Mam nadzieję, że nie chodzi o to, o czym myślę, a co jest nielegalne.
W każdym razie próbuj, choć ja na twoim miejscu na pewno porozmawiałabym z ojcem, bo nie ma takich rzeczy, których rodzic dziecku nie wybaczy. A to na pewno lepsze niż pakować się w pożyczki czy inne chwilówki.
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 13:12
Na kredyt bankowy masz nikłe szanse ze względu na młody wiek, formę zatrudnienia, długość zatrudnienia wysokość zarobków i zatrudnienie w firmie rodzinnej. Nawet nie pytam czy otrzymujesz swoje wynagrodzenie na konto bo przypuszczam, że tak nie jest. Poza tym istnieje duże prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że weryfikacja czy to bankowa czy pozabankowa będzie się kontaktowała z Twoim ojcem w celu potwierdzenia zatrudnienia. Innymi słowy: daj sobie spokój z kredytami. Jesteś za młody. Jeszcze zdążysz poznać ten świat i zapewne on się Tobie nie spodoba :)
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
aleksandraw

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.11.2016 11:16
Noemi22 napisał
Mi do głowy przychodzi jeden powód, dla którego ktoś w takim wieku może chcieć pilnej pożyczki i nie chce mówić o tym ojcu. Tylko kwota chyba za mała. Mam nadzieję, że nie chodzi o to, o czym myślę, a co jest nielegalne.
W każdym razie próbuj, choć ja na twoim miejscu na pewno porozmawiałabym z ojcem, bo nie ma takich rzeczy, których rodzic dziecku nie wybaczy. A to na pewno lepsze niż pakować się w pożyczki czy inne chwilówki.


Dlaczego od razu musi to być coś nielegalnego? Może chłopak chce kupić nowy telefon, konsolę do gier itp, ma trochę oszczędności, ale brakuje mu tego tysiąca, a pojawiła się super okazja i chciałby kupić sprzęt taniej itp. A może ktoś sprzedaje samochód i on chciałby kupić, a brakuje tego jednego tysiąca? To, że nie chce mówić tego ojcu może wynikać także z tego, że może mu się to nie podobać - wiadomo jacy są rodzice. Czasem zupełnie irracjonalnie mają jakieś "ale".

Adi, muszę Cię zmartwić, ale w Twojej sytuacji ciężko Ci będzie uzyskać pożyczkę. Ze społecznościową także możesz mieć problem, bo po prostu większość inwestorów będzie miało opór przed pożyczeniem pieniędzy Tobie, głównie z racji wieku niestety.
Wypowiedź została zmieniona przez: aleksandraw 18.11.2016 11:17
Cytuj
Odpowiedź