• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostanę 4000 złotych kredytu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
TamaraR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 8:28
Chciałam wziąć gdzieś kredyt na 4000 złotych, ale nie wiem, czy jakiś bank mi da tyle. Ma to być przeznaczone na nowy samochód. Pracuję na umowę zlecenie w barze, w zasadzie to tak dorabiam, bo głównym moim zajęciem są studia. Zarabiam teraz 790 złotych na rękę, ale w okresie wakacyjnym (czerwiec-październik) też tu pracowałam, tylko miałam więcej godzin i dostawałam 1600 złotych miesięcznie. Oprócz wypłaty mam jeszcze stypendium rektora w wysokości 410 złotych.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 10:01
jedyna opcja to bank, do którego wpływa wynagrodzenie

ps
auto za 4000 zł? pamiętaj o ubezpieczeniu, kosztach itp...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Judym

Niezarejestrowani

4.11.2015 10:28
TamaraR napisał
Chciałam wziąć gdzieś kredyt na 4000 złotych, ale nie wiem, czy jakiś bank mi da tyle. Ma to być przeznaczone na nowy samochód. Pracuję na umowę zlecenie w barze, w zasadzie to tak dorabiam, bo głównym moim zajęciem są studia. Zarabiam teraz 790 złotych na rękę, ale w okresie wakacyjnym (czerwiec-październik) też tu pracowałam, tylko miałam więcej godzin i dostawałam 1600 złotych miesięcznie. Oprócz wypłaty mam jeszcze stypendium rektora w wysokości 410 złotych.
Kolejny.. a jak chcesz to spłacać?
Cytuj
TamaraR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 11:10
Judym napisał
TamaraR napisał
Chciałam wziąć gdzieś kredyt na 4000 złotych, ale nie wiem, czy jakiś bank mi da tyle. Ma to być przeznaczone na nowy samochód. Pracuję na umowę zlecenie w barze, w zasadzie to tak dorabiam, bo głównym moim zajęciem są studia. Zarabiam teraz 790 złotych na rękę, ale w okresie wakacyjnym (czerwiec-październik) też tu pracowałam, tylko miałam więcej godzin i dostawałam 1600 złotych miesięcznie. Oprócz wypłaty mam jeszcze stypendium rektora w wysokości 410 złotych.
Kolejny.. a jak chcesz to spłacać?


Uważa Pan, że przy moich dochodach nie dam rady spłacić 4000 złotych? Nie jest to chyba jakaś straszna suma, a gdyby udało mi się wziąć kredyt na 3 lata, to rata byłaby około 100 złotych. Może Pan żyje w świecie, gdzie na przeżycie miesiąca 2000 złotych to mało, a za 5000 zł na rękę nie opłaca się panu wstawać z łóżka, ale normalni ludzie żyją trochę inaczej.
Co do samochodu za 4000 złotych to jest to kwota za którą kupię golfa w dobrym stanie, albo nawet jakieś seicento. Na opłaty mam odłożone 2000 złotych. Mój poprzedni samochód kupiłam za niecały 1000 złotych i jeździł wesoło przez kilka lat, ale najwyższy czas go sprzedać.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 11:15
od kiedy jest ta umowa zlecenia?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
TamaraR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 15:29
Artur Sarnecki napisał
od kiedy jest ta umowa zlecenia?


Zawarłam ją w listopadzie zeszłego roku, gdy poszłam na studia. Obecnie jestem na drugim roku, pracowałam też przez całe wakacje.
Stawka miesięczna jest uzależniona od ilości godzin, ale w praktyce wygląda to tak, jak napisałam w pierwszym poście.
Wypowiedź została zmieniona przez: TamaraR 4.11.2015 15:30
Cytuj
robertwrona23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 9:18
Oblicz sobie swoją zdolność kredytową
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Ula34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.11.2015 15:37
Za 4000 złotych można mieć całkiem fajny i dobry samochód. Oczywiście należałoby pomyśleć o jakichś kolejnych 2000 złotych na opłaty i wymianę tego wszystkiego, co należałoby wymienić po zakupie.
Obawiam się jednak, że ma pani za małe dochody na taki kredyt, choć oczywiście mogę się mylić.
Czy korzystała pani już z kalkulatora zdolności kredytowej? Jest tego dużo w sieci, można też po prostu zostawić dane w jakimś formularzu kontaktowym i jakiś doradca na pewno się odezwie.
Cytuj
Koala

Niezarejestrowani

12.11.2015 12:02
Ula34 napisał
Za 4000 złotych można mieć całkiem fajny i dobry samochód. Oczywiście należałoby pomyśleć o jakichś kolejnych 2000 złotych na opłaty i wymianę tego wszystkiego, co należałoby wymienić po zakupie.
Obawiam się jednak, że ma pani za małe dochody na taki kredyt, choć oczywiście mogę się mylić.
Czy korzystała pani już z kalkulatora zdolności kredytowej? Jest tego dużo w sieci, można też po prostu zostawić dane w jakimś formularzu kontaktowym i jakiś doradca na pewno się odezwie.
Za 4000 zł mozna mieć 20-letnie auto, które się bedzie co chwila psuło. Więc lepiej dołożyć drugie tyle. Za naprawy przez pół roku tyle zapłacisz.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2022 2:43
Polecam firme motty która udziela pożyczki Polakom mieszkającym w Norwegii.
Cytuj
Odpowiedź