• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Lepiej wziąć kredyt czy chwilówkę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
PawełHa

Niezarejestrowani

29.10.2015 12:16
Ja to bym się zwyczajnie bał brać chwilówkę. Tyle co się naczytałem i nasłuchałem o tym... Na prawdę nie wiem czy się to komukolwiek opłaca. I ta ich windykacja mistyczna.
Cytuj
Kamil

Niezarejestrowani

30.10.2015 8:39
Ja raz miałem pilna potrzebe i wziąlem w vivusie, spłaciłem tyle co miałem splacić. Nie demonizowałbym, jeśli ktos nie spłaca w terminie to ma problemy, ale jeśli się pilnuje to bez problemu.
Cytuj
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 11:22
Ja właśnie też różne słyszałem opinie, ale większość osób jednak odradza. Gdyby było ok, to czemu by odradzali?
Ja nigdy nie brałem i nie zamierzam. A jeśli nawet, to trzeba by poszukać tych, które są darmowe, bo wszystko inne jest strasznie drogie. Tam często RRSO wychodzi powyżej 1000 czy nawet 2000 %. To ogromne koszty, choć może się wydaje, że niekoniecznie, bo człowiek widzi, że jest napisane, że tylko 100 złotych miesięcznie czy jakąś inną kwotę. Jakby zobaczył, ile to procent, to już by nie był taki zadowolony.
Cytuj
Artur

Niezarejestrowani

30.10.2015 12:25
Czasami to jest ostatnia deska ratunku. Miałem ciężka sytuację, nagła choroba itd. Trzeba było się na bieżąco czymś posiłkować. Co prawda odczuwam to do dziś (te spłaty), ale wtedy to doceniałem, bo nie było wyjścia.
Cytuj
VanElias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 14:13
Są różne sytuacje, wiadomo. Czasem się zdarzy, że nie myśli się o konsekwencjach, szczególnie w przypadku choroby. Najważniejsze to mieć pieniądze na teraz, a wiadomo, że banki nieprzychylnie na to patrzą. W takich sytuacjach człowiek się chwyta różnych sposobów.
ja także wziąłbym wtedy chwilówkę, nawet, jeśli nie miałbym jak jej spłacić. Wiadomo, zdrowie jest najważniejsze, a potem niech już komornik się zjawia.
Ale jednak lepiej chyba wziąć kredyt w banku jeśli jest taka możliwość, prawda?
Tak mi się przynajmniej wydaje.
Cytuj
Artur

Niezarejestrowani

30.10.2015 14:15
Jeśli jest taka możliwość...Najlepiej to mieć oszczędności na czarną godzinę, ale mądry po szkodzie.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 14:44
Artur napisał
Jeśli jest taka możliwość...Najlepiej to mieć oszczędności na czarną godzinę, ale mądry po szkodzie.


Wiadomo, że najlepiej jest mieć swoje pieniądze. Ale jeśli już ich nie ma, należy rozważyć jaka kwota jest mi potrzebna, na jaki okres. Jest kilka firm pożyczkowych które pierwsza pożyczkę dają bez kosztów. I wtedy można tak zrobić, żeby mieć pieniądze za darmo. Trzeba tylko dobrze to przekalkulować
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
dozam

Niezarejestrowani

31.10.2015 11:19
Halo

i uzyskała kredyt bez stresu z Elis firmy pożyczki, pomagają ludziom dużo, dają kredyty nie pilnuje swoją finansową tlo.

zostały one pomóc mojej rodzinie z wszelkiego rodzaju pożyczki

można skontaktować się z nimi poprzez ich adres e-mail: elisloanservice7032@hotmail.com


lub odwiedzić stronę internetową: http://elis-loan-service.mycylex.co.uk/


~~HEAD=dobj

będziesz Thank Me Later
Cytuj
dozam

Niezarejestrowani

31.10.2015 11:25
Halo

i uzyskała kredyt bez stresu z Elis firmy pożyczki, pomagają ludziom dużo, dają kredyty nie pilnuje swoją finansową tlo.

zostały one pomóc mojej rodzinie z wszelkiego rodzaju pożyczki

można skontaktować się z nimi poprzez ich adres e-mail: elisloanservice7032@hotmail.com


lub odwiedzić stronę internetową: http://elis-loan-service.mycylex.co.uk/


~~HEAD=dobj

będziesz Thank Me Later
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

1.11.2015 21:01
dziwne że możesz tak długo spamować ...
dozam napisał
Halo

i uzyskała kredyt bez stresu z Elis firmy pożyczki, pomagają ludziom dużo, dają kredyty nie pilnuje swoją finansową tlo.

zostały one pomóc mojej rodzinie z wszelkiego rodzaju pożyczki

można skontaktować się z nimi poprzez ich adres e-mail: elisloanservice7032@hotmail.com


lub odwiedzić stronę internetową: http://elis-loan-service.mycylex.co.uk/


~~HEAD=dobj

będziesz Thank Me Later
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź