• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

maksymalna kwota kredytu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
grażynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2015 13:38
Witam, ile obecnie z mężem możemy dostać kredytu hipotecznego? Ja pracuję na czas określony (to moja druga umowa w tej firmie) od 14. sierpnia 2015 roku. Umowa na 12 miesięcy, później dostanę już na stałe. Zarobki to 2150 złotych na rękę.
Mąż ma umowę stałą na czas nieokreślony od 4 lat, zarabia obecnie 2600 złotych. Mamy jedno dziecko. Spłacamy raty za komputer, 106 złotych miesięcznie, jeszcze przez 14 miesięcy. Nie mamy zaległości w BIKu. Ile maksymalnie możemy dostać kredytu?
Cytuj
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

21.10.2015 14:55
Witam,
same informacje odnośnie dochodowości niestety nie wystarczą, żeby zbadać zdolność kredytową klienta, ma na to wpływ wiele innych czynnków.

Proszę zgłosić się do kolegi Izalewski lub Robert Sierant powinni Pani pomóc.

Pozdrawiam
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 13:52
Jaki ma być cel kredytu, mieszkacie w domu, czy mieszkaniu, jaka powierzchnia, czy posiadacie samochod.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
grażynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 14:17
Chcemy kupić mieszkanie, ale nie wiemy na ile możemy sobie pozwolić. Jakich danych jeszcze potrzeba, aby wyliczyć taką zdolność? Chociaż orientacyjną?
Interesuje nas powierzchnia co najmniej 45-50 mkw, dwa pokoje.
Samochodu nie mamy aktualnie.
Na razie mieszkamy z teściami w dwupokojowym mieszkaniu i bardzo mi się nie podoba ta sytuacja.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 14:40
Przepraszam coś się zawiesiło , zdolność macie na 450 TPLN, przynajmniej w DB. W razie chęci poznania szczegółowej oferty musiałbym znać już parametry kredytu.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
grażynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 15:27
o, to bardzo dużo, nie spodziewałam się aż takiej kwoty. Dziękuję serdecznie za informację, jak znajdziemy jakieś ładne mieszkanko to się zgłosimy.
Widzę, że nie musimy się jakoś bardzo ograniczać. Osobiście wolałabym nawet coś droższego, ale za to bardziej mi odpowiadającego niż tańsze, mniejsze i w gorszej dzielnicy. Mąż ma nieco inne zdanie, ale chyba ja mam rację?
A skoro zdolność tak wygląda, to na pewno coś się znajdzie.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 15:30
Przede wszystkim jeżeli mieszkanie będzie od Dewelopera , sprawdzcie opinie na jego temat,czasami lokalizacja i wygląd to nie wszystko :). Z rynku wtórnego to już inna bajka, wszystko zależy od osoby która była użytkownikiem tego mieszkania/domu, warto skorzystać z usług kogoś kto dobrze oceni taką nieruchomość i nie pozwoli, abyście potem takiego kupna żałowali. W razie czego zapraszam do kontaktu, z miła checia pomogę przy kredycie a potem przy negocjacji oferty w DB.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź