• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt dla emeryta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
marian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 14:44
Witam, mam 78 lat i jestem emerytem. Emerytury dostaję 1450 złotych miesięcznie. Mieszkam sam. mam pytanie czy mogę gdzieś dostać kredyt i jeśli tak, to ile maksymalnie?
Chciałem dołożyć wnukowi do samochodu, na co potrzebuję jakichś 3-4 tysięcy, ale jeśli mógłbym gdzieś dostać więcej, to chętnie wziąłbym więcej, bo mi się przyda.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 15:03
proszę zapytać w banku, do którego wpływa emerytura
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

5.10.2015 23:14
lub poszukać innego:) zapraszam do artykułu na ten temat:
http://artursarnecki.eu/kredyt-dla-emeryta-gdzie-ruszyc-po-kredyt-dla-seniora/
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
marian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 7:39
Czyli muszę iść i pytać po bankach, nie wiedząc czy coś dostanę?
Myślałem, że mi tu ktoś wyliczy i napisze, na co mogę liczyć, bo jechać na darmo 40 km do miasta w moim wieku to już nie jest takie łatwe.
No cóż, dziękuję za artykuł, poczytałem i może zadzwonię do Credit Agricole, może mi tam więcej powiedzą.
Cytuj
JeremiGru

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 9:23
Przez telefon to się Pan niewiele dowie, ale przecież są kreydtu online. Może taki byłoby panu najlepiej zaciągnąć, np. w mbanku.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 9:30
marian napisał
Czyli muszę iść i pytać po bankach, nie wiedząc czy coś dostanę?
Myślałem, że mi tu ktoś wyliczy i napisze, na co mogę liczyć, bo jechać na darmo 40 km do miasta w moim wieku to już nie jest takie łatwe.
No cóż, dziękuję za artykuł, poczytałem i może zadzwonię do Credit Agricole, może mi tam więcej powiedzą.


za mało danych Pan podał, aby obliczyć zdolność kredytową, nie wiemy jak wygląda sytuacja rodzinna, czy ma Pan już jakieś zobowiązania, jaka sytuacja w BIK

przy 3-4 tys. złotych różnica na racie będzie niewielka dlatego najlepiej zacząć od swojego banku, co z tego jeżeli gdzieś będzie nieco tańszy kredyt, ale będzie się to wiązało z koniecznością przeniesienia konta, może pojawią się jakieś opłaty?

do tematu należy podejść racjonalnie
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 12:36
Na przykłądzie CA - rata zależy od skoringu klienta i rozbieżność wyniesie 10-20 % do tego nie wiem na ile ma być kredyt, czy są zobowiązania itp itd.

marian napisał
Witam, mam 78 lat i jestem emerytem. Emerytury dostaję 1450 złotych miesięcznie. Mieszkam sam. mam pytanie czy mogę gdzieś dostać kredyt i jeśli tak, to ile maksymalnie?
Chciałem dołożyć wnukowi do samochodu, na co potrzebuję jakichś 3-4 tysięcy, ale jeśli mógłbym gdzieś dostać więcej, to chętnie wziąłbym więcej, bo mi się przyda.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
marian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 13:31
Tak jak napisałem, mieszkam sam, jestem wdowcem.
Kredyty pospłacałem, jakie miałem.
Nie wiem za bardzo, co to ten BIK, już kilka razy słyszałem określenie, ale raczej go nie mam, bo to się chyba robi wtedy, gdy się nie spłaca kredytu, a ja spłacałem.
Także zaległości nie mam.
Pyta Pan na ile rat? Nie myślałem nad tym, chciałbym tylko, żeby rata nie była wyższa niż 500 złotych miesięcznie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2015 13:41
w BIKu (Biuro Informacji Kredytowej) zapisywana jest historia spłaty zobowiązań przez kredytobiorcę. Jeżeli spłacał Pan kredyty jak należy to również jest Pan tam "notowany" oczywiście z pozytywną historią kredytową.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
LukaszDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2015 9:37
Artur Sarnecki napisał
Na przykłądzie CA - rata zależy od skoringu klienta i rozbieżność wyniesie 10-20 % do tego nie wiem na ile ma być kredyt, czy są zobowiązania itp itd.

marian napisał
Witam, mam 78 lat i jestem emerytem. Emerytury dostaję 1450 złotych miesięcznie. Mieszkam sam. mam pytanie czy mogę gdzieś dostać kredyt i jeśli tak, to ile maksymalnie?
Chciałem dołożyć wnukowi do samochodu, na co potrzebuję jakichś 3-4 tysięcy, ale jeśli mógłbym gdzieś dostać więcej, to chętnie wziąłbym więcej, bo mi się przyda.
Aż tak wielkie potrafią być różnice? No nieźle.
Cytuj
Odpowiedź