• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki kredyt na 20 tysięcy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
qasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 14:02
Chciałabym wziąć kredyt na 20 tysięcy. Sytuacja wygląda tak, że sprzedaję mieszkanie, które odziedziczyłam i chciałam kupić inne za te pieniądze, tańsze, ale do remontu. No i właśnie sobie wstępnie policzyłam, że oprócz pieniędzy ze sprzedaży przydałoby się nieco więcej środków, żeby nowe mieszkanko od razu dopieścić, tak, żeby było naprawę takie, jakie bym chciała.
Pracuję na umowę o pracę na 3/4 etatu, czas nieokreślony, zarobki 3200 złotych. Jestem singielką.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 14:09
za ile chcesz to nowe mieszkanie kupić? jaki będziesz miała wkład własny?

od kiedy pracujesz?
czy masz jakieś kredyty, limity, KK?
3200 zł netto?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
qasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 14:24
Tak, 3200 na rękę.
Mieszkanie kosztuje 145000 złotych, a będę miała 170 000 złotych. Chciałam jednak jeszcze zrobić ten remont, no i dokupić wyposażenie.
pracuję od 2013 roku.
Mam kredyt odnawialny w koncie z limitem 1500 złotych, obecnie mam z tego wybrane 400 złotych.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 14:36
wolisz to zrobić kredytem gotówkowym czy pod hipotekę (wyższa kwota kredytu, który ew. spłacisz wcześniej)?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

25.9.2015 22:22
W jakim jesteś wieku? BIK w porządku? W swoim banku nie masz oferty?

qasia napisał
Tak, 3200 na rękę.
Mieszkanie kosztuje 145000 złotych, a będę miała 170 000 złotych. Chciałam jednak jeszcze zrobić ten remont, no i dokupić wyposażenie.
pracuję od 2013 roku.
Mam kredyt odnawialny w koncie z limitem 1500 złotych, obecnie mam z tego wybrane 400 złotych.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
qasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2015 22:25
Robert Sierant napisał
wolisz to zrobić kredytem gotówkowym czy pod hipotekę (wyższa kwota kredytu, który ew. spłacisz wcześniej)?


Chciałabym to zrobić jak najtaniej, ale nie chcę też brać niewiadomo jakiej kwoty. Chyba, że nadwyżkę mogłabym zaraz oddać z powrotem do banku?

Artur Sarnecki napisał
W jakim jesteś wieku? BIK w porządku? W swoim banku nie masz oferty?


Mam 31 lat. BIK raczej w porządku, nigdy zaległości nie miałam, ale nie mam też jakiejś imponującej historii, w zasadzie obecny kredyt odnawialny to jedyny, jaki kiedykolwiek miałam.
Cytuj
Nadya

Niezarejestrowani

29.9.2015 12:51
najlepiej chyba wziac kredyt w banku w ktorym masz konto osobiste. ja mam konto w raifeisenie jakbym miala brac kredyt to pewnie tam. warunki maja dobre na konta wiec pewnie i na kredyty.
Cytuj
Kaśka

Niezarejestrowani

29.9.2015 12:52
Nadya napisał
najlepiej chyba wziac kredyt w banku w ktorym masz konto osobiste. ja mam konto w raifeisenie jakbym miala brac kredyt to pewnie tam. warunki maja dobre na konta wiec pewnie i na kredyty.
hehe no na pewno jak maja dobre konta to i kredyty beda mieć :D
Cytuj
Wp

Niezarejestrowani

29.9.2015 13:22
Nadya napisał
najlepiej chyba wziac kredyt w banku w ktorym masz konto osobiste. ja mam konto w raifeisenie jakbym miala brac kredyt to pewnie tam. warunki maja dobre na konta wiec pewnie i na kredyty.
No dobrze, bo warunki dadza Ci lepsze, ale chyba nie dlatego ze bank ma dobre konta to i kredyty dobre.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 11:23
Najlepsze oferty w banku w którym masz konto to raczej mit:) Natomiast Raif faktycznie jest tanim bankiem jeśli chodzi o kredyty i tam warto się udać.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź