• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny dla seniora?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jadwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 13:34
Witam, mam 52 lata. Zastanawiam się, czy jakiś bank udzieli mi jeszcze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania? Wciąż pracuję zawodowo i zarabiam 3600 złotych na rękę, dzieci są już dorosłe i jestem rozwódką.
Czy jakiś bank zdecydowałby się na udzielenie mi takiego kredytu na te 10 czy 15 lat?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 14:48
52 lata? do seniora jeszcze daleko ;-)

ze spokojem, możesz dostać kredyt nawet na 28 lat, krótszy okres możliwy pod warunkiem posiadania zdolności kredytowej

1. za ile chcesz kupić mieszkanie?
2. jaki masz wkład własny (wymagane min. 10%, ale warto mieć więcej)?
3. czy posiadasz jakieś zobowiązania finansowe (raty, limity, karty)?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 15:03
jadwig napisał
Witam, mam 52 lata. Zastanawiam się, czy jakiś bank udzieli mi jeszcze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania? Wciąż pracuję zawodowo i zarabiam 3600 złotych na rękę, dzieci są już dorosłe i jestem rozwódką.
Czy jakiś bank zdecydowałby się na udzielenie mi takiego kredytu na te 10 czy 15 lat?


Wiek nie będzie przeszkodą: możesz ubiegać się o kredyt nawet na 28 lat - w kilku bankach, na 23 lata - w wielu bankach.
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
jadwig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 15:17
Mam oszczędności, prawie 60 tysięcy złotych na lokacie. Z tego, co się orientowałam, to mieszkania w moim mieście kosztują około 180-200 tysięcy złotych, takie jak mnie interesują, ale jeszcze żadnego konkretnego nie mam na oku, bo nie wiedziałam, czy dostanę kredyt.
Obecnie spłacam kredyt gotówkowy, ale do spłaty zostały mi 2000 złotych, myślę, że do końca roku na pewno go spłacę.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2022 13:01
Dlatego wydaje mi się, że powinieneś zainwestować swój czas i sprawdzić ofertę firmy https://pl.motty.no która zajmuje się kredytami dla Polaków w Norwegii. według mnie jest to bardzo dobry wybór.
Cytuj
Odpowiedź