• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pilnie pożyczka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ambrozjaq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 8:56
Potrzebuję pilnie wziąć pożyczkę 1 tys .zł.Ale szybo również chciałabym spłacić .Co możecie mi polecić ? Słyszałam że od nich lendon.pl bez problemu dostanę , spłata do 30 dni z możliwością przedłużenia .Mieliście z nimi styczność możecie coś więcej o nich powiedzieć , na jakich warunkach udzielają jakie mają oprocentowanie ?
Cytuj
WspaniałaL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:01
Ja w życiu nie miałam styczności z tą firmą o której piszesz, ale skoro masz możliwość spłaty w ciągu 30 dni to sie decyduj. Tylko z drugiej strony jeśli za miesiąc będziesz miała te pieniądze to nie możesz poczekać i odłożyć je a nie brać kredytu? Lepiej na tym wyjdziesz.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 9:36
a co to za bank? nigdy nawet o nim nie słyszałam ,przecież jak coś jest nowego to o nim bębnią ,czytałaś coś o nim wiesz jakie warunki daje .Lepiej dowiedz się więcej niż później ma się okazać że zostałaś nieźle oskubana. A może ktoś zna lendon.pl ?
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:21
amrozjaq daleko nie szukaj na comperi przeciez sobie obczaj czy ta firma w ogole figuruje w rankingach :) tak najłatwiej sprawdzić czy jest rzetelna bo ja osobiscie tez nie słyszałam o takiej :)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:40
Fiołek58 napisał
amrozjaq daleko nie szukaj na comperi przeciez sobie obczaj czy ta firma w ogole figuruje w rankingach :) tak najłatwiej sprawdzić czy jest rzetelna bo ja osobiscie tez nie słyszałam o takiej :)
Oczywiście serdecznie zapraszamy http://www.comperia.pl/kredyty_gotowkowe
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kwiatekemil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.6.2014 10:49
Sama skorzystałam z Vivusa więc mogę polecić.
Na start dostaniesz 400-500 zł ale jak już aktywujesz konto i dostaniesz pożyczkę to masz możliwość dobrania do 1400 zł.
Cytuj
Najlepsza [url=http://www.centrumprestige.pl/] hurtownia kosmetyków[/url]
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 12:03
No dobra niby ten vivus taki uczciwy ale powiedzcie mi na czym oni w takim razie zarabiają skoro pierwsza pożyczkę ma sie za darmo to kolejną już się pewnie nie bedzie prac tylko poprosi o to współmałżonka a oni muszą na kimś zarabiać.
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 6:49
Z tego co wiem to Vivus zarabia na tych którzy przedłużają czas spłaty pożyczki. Nie sądzę by każdy kto pożyczy 1000 złoty był w stanie spłacić całość bez przedłużania. A nawet jeśli to będzie musiał wziąć pożyczkę by przeżyć kolejny miesiąc i koło się zamyka.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:43
Nie znam ich i nic Ci o nich nie powiem, ale wiem, że wonga się bardzo reklamowała. Nie możesz pożyczyć od znajomych czy rodziny, na taki krótki okres czasu? Zapewne może byłoby niezręcznie ale za to bez procentu i bezpiecznie.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:42
Zapewne za możliwość przedłużenia pięknie zapłacisz, ale mogę się mylić. O tej firmie o której piszesz jeszcze nie słyszałam więc nic Ci za bardzo nie powiem ale zapewne działają tak jak i wszystkie inne parabanki.
Cytuj
Odpowiedź