• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Sygma bank

Zamknięty
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Włodek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.11.2015 18:46
To jaki bank ma zysk, skoro daje sprzęt na raty 0%? To jakaś promocja była czy jak?
Sam obecnie chciałem kupić laptopa, ale szukam jak najtańszego kredytu, więc pewnie sprawdzę, co mi ten bank może zaproponować.
Poza tym teraz wszystko można załatwić online, więc nie rozumiem tego zachwytu. Tak samo z darmowym doradcą - wszędzie jest taka opcja, pytanie oczywiście, czy na pewno nam dobrze doradzi?
Nawet chwilówki się bierze online, żaden to cudowny wynalazek.
Cytuj
filemonica

Niezarejestrowani

29.11.2015 17:22
obsługa online banku to rzeczywiście żaden cudowny wynalazek, aczkolwiek uważam, że jest to ogromne udogodnienie, dlatego ja korzystam tylko z takiej formy obsługi, ponieważ w tygodniu na tyle długo pracuję, że po pracy większość placówek jest już zamknięta. Co do kredytu ratalnego w sygma banku to doczytałam, że w banku możesz dostać taki kredyt na dwa sposoby jako odrębna umowa kredytowa, podpisywana każdorazowo podczas kolejnego zakupu oraz
jako kredyt w karcie kredytowej w ramach dostępnego limitu kredytowego - umowę podpisujesz tylko raz. Więc w sumie lepiej mieć ich kartę bo daje większe możliwości, opłata na poziomie 3zł też nie jest majątkiem.
Cytuj
renata

Niezarejestrowani

8.12.2015 18:09
carlos napisał
fellada napisał
ja jednak nie zdecydowałabym się na wzięcie kredytu w mało znanej instytucji finansowej, nawet jak brałam karte kredytową w sygma banku to długo się zastanawiałam, a przecież to tylko karta kredytowa, w przypadku finansów trzeba naprawdę zwrócić szczególną uwagę na to z kim decydujemy się na współpracę.


Ale dlaczego?
Ja własnie kredyt mógłbym wziąć wszędzie, gdzie byłby na dobrych warunkach. W końcu w tym momencie największe ryzyko ponosi bank.
Za to byle komu nie powierzyłbym swoich oszczędności, no i dotyczy to także konta osobistego.
A kredyt?
Tu mam akurat całkiem odmienne zdanie.


fellada to chyba pisała o tzw chwilówkach, ale to oczywiste jest, ze tylko desperaci tam idą, żeby zostać jeszcze większymi desperatami, a co do karty to ja ją niejako traktuje własnie jak kredyt odnawialny, w przypadku karty kredytowej sygmy, a mam taką, dochodzą jeszcze rabaty, nie było by w tym nic dziwnego, bo wiele kart ma rabaty, ale przy karcie sygmy jest jeszcze program lojalnościowy, zbiera się pkt za każdą wydaną złotówkę, można je potem wymienić na całkiem całkiem przyzwoite fanty
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

8.12.2015 20:44
ale ja pisałam o karcie kredytowej sygma banku a nie o chwilówce, bo sygma bank takowych nie udziela, mają kredyty ratalne udzielane przy zakupach na raty, albo zwykły kredyt konsumpcyjny, ale oni udzielają kredytów tylko do 20 tys. zł max.
Cytuj
Kamila

Niezarejestrowani

9.12.2015 11:01
Włodek napisał
To jaki bank ma zysk, skoro daje sprzęt na raty 0%? To jakaś promocja była czy jak?
Sam obecnie chciałem kupić laptopa, ale szukam jak najtańszego kredytu, więc pewnie sprawdzę, co mi ten bank może zaproponować.
Poza tym teraz wszystko można załatwić online, więc nie rozumiem tego zachwytu. Tak samo z darmowym doradcą - wszędzie jest taka opcja, pytanie oczywiście, czy na pewno nam dobrze doradzi?
Nawet chwilówki się bierze online, żaden to cudowny wynalazek.
Ja niby brałam kredyt w agd/rtv i miał być 0 proc., a potem się okazała że jednak był płatny. trzeba na prawdę uważać.
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

9.12.2015 15:13
Kamila napisał
Ja niby brałam kredyt w agd/rtv i miał być 0 proc., a potem się okazała że jednak był płatny. trzeba na prawdę uważać.

to zależy gdzie brałaś te raty, no i czy dokłądnie przeczytałam umowę. z własnego doświadczenia wiem, że w sygma banku nie zapłacisz za odsetki nic jeśli masz kartę kredytową sygma banku, z resztą mozesz sobie sprawdzić sobie te informacje na ich stronie internetowej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.12.2015 18:48
fellada napisał
ale ja pisałam o karcie kredytowej sygma banku a nie o chwilówce, bo sygma bank takowych nie udziela, mają kredyty ratalne udzielane przy zakupach na raty, albo zwykły kredyt konsumpcyjny, ale oni udzielają kredytów tylko do 20 tys. zł max.

a to przepraszam w takim razie, skoro pisałaś o karcie sygmy to ok ;), a tak w ogóle to co sadzisz o niej?
Cytuj
ramzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 8:01
Nie sądziłem, że ten bank jest taki popularny, ale widzę, że całkiem dużo osób brało tam kredyty czy też karty.
Czy jest jednak ktoś, kto miał problemy ze spłatą tego typu zobowiązań?
Jestem ciekawy, jak to wygląda od tej strony, czy łatwo można się dogadać co do zadłużenia?
Wiadomo, że różnie w życiu bywa i lepiej być na wszystko przygotowanym.
Cytuj
fellada

Niezarejestrowani

11.12.2015 16:10
ramzi napisał
Nie sądziłem, że ten bank jest taki popularny, ale widzę, że całkiem dużo osób brało tam kredyty czy też karty.
Czy jest jednak ktoś, kto miał problemy ze spłatą tego typu zobowiązań?
Jestem ciekawy, jak to wygląda od tej strony, czy łatwo można się dogadać co do zadłużenia?
Wiadomo, że różnie w życiu bywa i lepiej być na wszystko przygotowanym.
jeśli chodzi o ubezpieczenie kredytu to w sygma banku możesz ubezpieczyć swój kredyt, w przypadku następstw nieprzewidzianych zdarzeń losowych, wiec zawsze warto przy kredycie pomyślec o takim ubezpiecznei zwłąszcza, ze żyjemy w czasach, gdzie ryzyko utraty pracy jest dość duże, ubezpieczeni obejmuje spąłtę rat do 12 miesięcy. Ale uważam, też że nie należy od razu wychodzić z założenia, że nie będziemy mogli spłacać kredytu.
Cytuj
Mirra

Niezarejestrowani

16.12.2015 15:25
to bardzo dobra zasada, a dogadać się zawsze można z tym, ze jest bardzo wielu ludzi którzy od razu wpadają w histerię i za niespłacanie obwiniają od razy bank, ja czasem spóźniam się z zapłaceniem w sygmie kwoty przewidzianej do spłaty i nie ma żadnych problemów
Cytuj
Zamknięty