• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Poszukuję pożyczki bez bik na oświadczenie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2015 11:54
Witam, Pilnie potrzebuję pożyczyć 8000 zł na oświadczenie o dochodach na osobię fizyczną ( bez bik).
Sytuacja w jakiej się znalazłem jest dość trudna tak wiec zastanawiam się nad pożyczką społecznościową. Prowadzę firmę, dochody stanęły a trzeba spłacić zobowiązania względem banku.Jednocześnie obawiam się,że zaden bank nie udzieli mi pożyczki . Czy mam szansę na pożyczkę społęcznościową? I gdzie się o nią starać?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.7.2015 12:35
kokos, lendico, zakra

sporo masz tego w sieci...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2015 13:52
Dziękuję za informację.Mam jeszcze jedno pytanie.Na jakie oprocentowanie mogę liczyć w przypadku pożyczek społecznościowych? Jeszcze do tej pory nie pożyczałem w taki sposób pieniędzy.Widzę na stronie lendico,że można pożyczyć już od 4% ale chyba nie jest to możliwe...
Cytuj
renia

Niezarejestrowani

3.8.2015 10:38
pitarek napisał
Dziękuję za informację.Mam jeszcze jedno pytanie.Na jakie oprocentowanie mogę liczyć w przypadku pożyczek społecznościowych? Jeszcze do tej pory nie pożyczałem w taki sposób pieniędzy.Widzę na stronie lendico,że można pożyczyć już od 4% ale chyba nie jest to możliwe...
Daj sobie spokoj, oddasz kilka razy wiecej niz pozyczyles. Na prawde szkoda zachodu.
Cytuj
kejt

Niezarejestrowani

3.8.2015 14:05
pitarek napisał
Dziękuję za informację.Mam jeszcze jedno pytanie.Na jakie oprocentowanie mogę liczyć w przypadku pożyczek społecznościowych? Jeszcze do tej pory nie pożyczałem w taki sposób pieniędzy.Widzę na stronie lendico,że można pożyczyć już od 4% ale chyba nie jest to możliwe...
4 proc.? haha to tak jak pierwszą pozycaja za darmo, zawsze zapłacisz duzo duzo wiecej.
Cytuj
grace

Niezarejestrowani

4.8.2015 10:13
no wlasnie, sa przeciez te firmyw ktorych 1.pozyczka jest za darmo? Tak faktycznie jest?
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

5.8.2015 12:35
grace napisał
no wlasnie, sa przeciez te firmyw ktorych 1.pozyczka jest za darmo? Tak faktycznie jest?
jest i jesli sa splacisz to nie placisz, oczywiscie w terminie splacisz, bo juz 1 dzien zwloki to sa duze koszty, a pozyczyc mozesz maks 500 zł.
Cytuj
Ewelina

Niezarejestrowani

7.8.2015 8:54
Wystarczy wejsc na 1. lepsza strone, np. na Vivus, masz pierwsza pożyczka do 1600 zł za darmo, ale juz za zwłokę: 7 dni płacisz : 156.8zł, za 14 dni:201.6zł, a za 30 dni:304zł
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2015 10:08
Ale przecież pożyczki społecznościowe to nie to samo, co chwilówki. I chyba są od nich lepsze, prawda? Przede wszystkim można je spłacać w ratach, jak w banku.
A te chwilówki za 0% są rzeczywiście, tylko, tak jak piszecie nie wolno się spóźnić, a najlepiej spłacić ją kilka dni wcześniej, bo też nie wiadomo, ile będzie szedł przelew. Ogólnie nie jest to dla każdego, a raczej dla bardzo niewielu osób, które mają pewność, że niedługo będą miały środki na spłatę. Pamiętajmy, że najczęściej musimy to spłacić w ciągu 30 dni.
Cytuj
renia

Niezarejestrowani

10.8.2015 10:00
W tych społecznościowych tez jest ryzyko, nigdy nie wiesz na kogo trafisz.
Cytuj
Odpowiedź