• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt gotówkowy w Polsce a praca za granicą

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
barbara

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 15:01
Witam. Mieszkam obecnie w Polsce ale dojeżdżam codziennie do pracy w Czechach. Mam dobre dochody ale czy w takiej sytuacji jakiś bank zechce mi udzielić kredyt gotówkowy?
Moje dochody to miesięcznie 4500 ( w przeliczeniu na nasze złote). Obecne zobowiązania z tytułu wynajmu mieszkania i innych rachunków to 1500zł. Chciałabym zaciągnąć kredyt na samochód w wysokości 20 tys.złotych.
Czy jest jakaś szansa?
Cytuj
Mikos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.2.2017 17:19
no, w sytuacji takich jak tu opisane, ze ktos pracuje za granica, a chcialby wziac kredyt w Polsce, warto zwrocic się do doradcy kredytowego. chyba kazda sytuacja jest inna, warto wiec, zeby przeanalizowal ją specjalista
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2017 21:58
barbara napisał
Witam. Mieszkam obecnie w Polsce ale dojeżdżam codziennie do pracy w Czechach. Mam dobre dochody ale czy w takiej sytuacji jakiś bank zechce mi udzielić kredyt gotówkowy?
Moje dochody to miesięcznie 4500 ( w przeliczeniu na nasze złote). Obecne zobowiązania z tytułu wynajmu mieszkania i innych rachunków to 1500zł. Chciałabym zaciągnąć kredyt na samochód w wysokości 20 tys.złotych.
Czy jest jakaś szansa?


na konto, w którym banku wpływa wynagrodzenie?
czy brałaś już jakieś kredyty w polskim banku? czyli generalnie czy masz historię w BIK
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2017 15:55
dzien dobry mieszkam w belgii mam stala rente czy moge ubiegac sie o kredyt a stale zameldowanie w Polsce
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2018 9:16
Witam! Pracuje za granica i chcialabym uzyskac kredyt gotowkoey w Polsce na zakup mieszkania,ktory bank udzieli mi takiego kredytu? Dorota
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

23.8.2018 11:48
W jakim kraju pracujesz w jakiej walucie uzyskujesz dochody, ile masz wkładu włąsnego ?
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź