• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po kredyt dla firmy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 8:45
Mam małą firmę, zatrudniam 3 osoby. Ostatnio ciężko u mnie z płynnością i mam problem z zapłatą bieżących zobowiązań. Czy mogę gdzieś zwrócić się po kredyt? Jakie są szanse, że w obecnym położeniu otrzymam taki kredyt?
Czy mogę ewentualnie wziąć go z żoną niejako poza firmą i przeznaczyć na cele firmowe?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:00
ZUS i US masz opłacone czy zalegasz?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:08
Opłacone, póki co nie zalegam z takimi najważniejszymi sprawami. Problemy są z dostawcami, ale staram się regulować wszystko, co najwyżej kilka dni po terminie i dwóm wystawiłem weksle.
Najgorzej jest z wypłatami, w tym miesiącu dwóm pracownikom nie zapłaciłem jeszcze całości, ale zgodzili się poczekać. Boję się jednak, że lada moment wszystko się posypie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:20
no to masz szansę na kredyt, najlepiej na firmę, bo sobie w koszty wrzucisz, a kredytu na osobę fizyczną (co do zasady) nie możesz przeznaczyć na cele związane z DG

ps
wiesz, że jak dostaniesz kredyt to pojawi się kolejne zobowiązanie do spłaty razem z odsetkami
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:28
Ale z czego wynikają te zastoje? Nie ten sezon czy od dawna tak masz?
Cytuj
Anna Bereć

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:59
A ja prowadzę własną kancelarię radcowską. Ostatnio musiałam zaciągnąć kredyt na rozwinięcie działalności. Skorzystałam z oferty Finar, dużo lepsza od ofert komercyjnych banków. Wszystko jasno tłumaczą, zrozumiała umowa. Jeżeli jesteś przedstawicielem wolnego zawodu to polecam.
Cytuj
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 15:40
To raczej problemy tymczasowe, są wakacje a w związku z tym dużo mniej zleceń. Na jesieni znów powinno się wszystko ożywić.
No i niestety, ale część środków utopiłem, bo zaryzykowałem i próbowałem wejść na inny rynek i to niestety nie wypaliło, teraz próbuję odzyskać płynność finansową.
Ten Finar to co to jest tak konkretnie? Ile kosztuje u nich kredyt?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:42
BartStec napisał
To raczej problemy tymczasowe, są wakacje a w związku z tym dużo mniej zleceń. Na jesieni znów powinno się wszystko ożywić.
No i niestety, ale część środków utopiłem, bo zaryzykowałem i próbowałem wejść na inny rynek i to niestety nie wypaliło, teraz próbuję odzyskać płynność finansową.
Ten Finar to co to jest tak konkretnie? Ile kosztuje u nich kredyt?
mOze lepiej nie ładowac się w związki z takimi niznanymi firmami. idz do banku.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2015 11:57
Ale Finar to windykacja, a nie firma kredytowa czy bank. To są zupełnie inne rzeczy. Pan chce windykować/faktoringować?
Cytuj
Wierzbicka

Niezarejestrowani

4.8.2015 9:35
Sama korzystałam z oferty x
to nie jest windykacja...
ciężko mówić o kosztach kredytu. każdy ma własny cel, kwotę którą bierze. to tak samo jak w banku nie wszędzie masz to samo. najlepiej samemu się dowiedzieć. po za tym banki przez cały czas swego istnienia nie maja tych samych stóp ;)
korzystałam i byłam bardzo zadowolona, szybko kredyt spłaciłam bo i dobrze zarabiam. pozdrawiam
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź