• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Druga karta kredytowa

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
michalz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 13:49
Witam. Obecnie posiadam jedną kartę kredytową. Konkretnie w mbanku. Przydałaby mi sie jednak druga karta kredytowa. Czy mogę sobie założyć kartę kredytową w innym banku ale nie posiadając u nich rachunku, na który co miesiąc wplywają dochody? Czy można założyć sobie kartę bez zakładania dodatkowego konta?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 13:51
jak najbardziej, tylko po co chcesz drugą kartę? nie lepiej zwiększyć limit na obecnej?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
pawelek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 14:24
przecież karty kredytowe nie są powiązane z kontem
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 14:46
każda jest powiązana z kontem, ale rzadko która z rorem
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 21:32
Również zgadzam się z tym, że lepiej jest /o ile zachodzi taka potrzeba / podnieść limit karty, niż brać kolejne. Wiem, że każdy bank ma inną ofertę, ale różnią się one szczegółami. Ich oprocentowanie jest praktyczne zawsze wyższe od kredytów i można przyjąć że jest to maksymalna obecnie wysokość, jaką bank może zastosować. Natomiast każda karta kosztuje, trzeba pamiętać o różnych terminach spłaty, ponosić opłaty zgodnie z Taryfami opłat i prowizji. Tylko pytanie po co? Mam klientkę, która ma chyba 5 kart kredytowych i się już w nich gubi. Ile można spamiętać PIN-ów, loginów do różnych banków itp. A przede wszystkim trudno jest je potem spłacać. Warto się nad tym zastanowić.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:27
posiadanie kilku kk nie jest złym pomysłem, zawsze mam min. dwie kk z różnych banków i z innych organizacji płatniczych, jak jedna nie działa (bo bank ma jakąś przerwę albo akceptant danej karty nie przyjmuje) to korzystam z drugiej

PIN można sobie zmienić

ale jeżeli ktoś sporadycznie z KK korzysta to zwykle wystarczy mu jedna, aby łatwiej było nad nią zapanować
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
marcinb

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:29
Właśnie pytanie czy posiadając 2 karty udaje się je terminowo spłacać itd.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 10:47
możesz mieć jedną i problem z terminową spłatą albo pięć i radzić sobie z tym doskonale; wszystko zależy od człowieka, jego dochodu, podejścia...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
michalz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 11:53
Właśnie nie byłem do tej pory pewien czy karta kredytowa jest właśnie powiązana z rorem. Dzięki za odpowiedź. Druga karta jest mi potrzebna ponieważ często z nich korzytam. Mam wiele delegacji zagranicznych z pracy i jednak zabezpieczenie w postaci karty kredytowej za granicą sie przydaje. Wolałbym nie mieć jednej ale dwie. 5 raczej nie będę sobie zakładał.
Czy mogą panowie polecić obecnie jakąś dobrą kartę kredytową? Do jakiego banku warto jest się wybrać?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2015 12:00
czym płacisz na zagranicznej delegacji? firma powinna Ci wydać KK, najpopularniejszy jest AmEx korporacyjny

prywatnie: wybierz KK rozliczaną w walucie, w której będziesz najczęściej płacił
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź