• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat0 osób obserwuje ten temat

Gdzie po najlepszy kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Orest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 8:39
Gdzie mogę obecnie dostać kredyt na najlepszych warunkach? Potrzebuję niedużej sumy, 6000 złotych, które chcę przeznaczyć na remont, jeśli to ma znaczenie. Pracuję na umowie o pracę od 2009 roku, na czas nieokreślony i zarabiam 2200 złotych netto.
Na jaki okres najlepiej wziąć taki kredyt? Krótszy czy dłuższy?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 9:47
im krócej tym taniej, ale ile możesz miesięcznie spłacać?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Orest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 10:36
do 500 złotych spokojnie może wynieść rata i będę w stanie tyle spłacić.
Czy od długości okresu spłaty zależy wysokość oprocentowania albo prowizji?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 14:11
Dla mnie nie ma pojęcia gorszy czy lepszy kredyt. Wszystkie kredyty niezabezpieczone są mniej więcej oprocentowane podobnie. Po zakwestionowaniu przez KNF doliczania do raty kredytowej kosztów ubezpieczenia, które najczęściej nie dawały klientom żadnej ochrony, banki powprowadzały opłaty. Mogą się one różnie nazywać - opłata administracyjna, opłata za udzielenie kredytu, za rozpatrzenie wniosku itp. Należy więc odwiedzić kilka banków, wziąć oferty i porównać. Nie zgadzać się natomiast na procesowanie wniosku, do czasu podjęcia ostatecznej decyzji, żeby nie zmniejszać sobie scoringu BIK.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 16:20
kredyt nie jest gorszy lub lepszy tylko droższy lub tańszy i różnice pomiędzy najlepszymi ofertami a tymi najsłabszymi są OGROMNE, dla przykładu bank, który ma takie ładne reklamy: oprocentowanie 10% (bo taki jest obecnie max), prowizja do 30% i z drugiej strony oprocentowanie 6,5% i prowizja 2,5%, brak ubezpieczeń
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.7.2015 19:43
Oczywiście, podchodząc do sprawy kredytu, możemy go rozpatrywać w różnych kategoriach: gorszy, lepszy, droższy, tańszy. Ale tak naprawdę to nie ma najmniejszego znaczenia. Tak naprawdę liczy się dostępność. Jeżeli będzie komuś bardzo zależało na kredycie, to nie będzie zwracał uwagi, czy jego oprocentowanie wynosi 6 czy 10%. Bo co z tego, że kredyt będzie kosztował 6 %, jeśli on będzie dostępny dla wybranej grupy ludzi. Podobnie jest przy kredytach gospodarczych dla firm. Są nisko oprocentowane i te wysokomarżowe dla klientów słabszych.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Orest

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 8:24
Oczywiście mówiąc o najlepszych warunkach miałem na myśli najtańszy kredyt. Z jak najniższym oprocentowaniem, ale też prowizją i bez niepotrzebnych ubezpieczeń.
No i myślałem, że mając normalną umowę i stały etat żaden bank nie będzie mi robił problemów z udzieleniem kredytu, więc mogę sobie poprzebierać w ofertach.
Czyżbym się mylił? Nie mam tej zdolności?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 10:17
1. najpierw badamy dostępność czyli gdzie możemy kredyt otrzymać a następnie z dostępnych ofert wybieramy tę najtańszą lub najkorzystniejszą (cena nie zawsze ma decydujące znaczenie)

2. jeżeli potrzebujesz 6000 zł to czy RRSO wyniesie 12 czy 15% nie ma większego znaczenia, różnica na racie będzie minimalna a czas na załatwienie sprawy również ma swoją wartość

3. zacznij od banku, w którym masz główne konto z wpływami, może oferta będzie dobra?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2015 11:04
Orest napisał
Gdzie mogę obecnie dostać kredyt na najlepszych warunkach? Potrzebuję niedużej sumy, 6000 złotych, które chcę przeznaczyć na remont, jeśli to ma znaczenie. Pracuję na umowie o pracę od 2009 roku, na czas nieokreślony i zarabiam 2200 złotych netto.
Na jaki okres najlepiej wziąć taki kredyt? Krótszy czy dłuższy?
Im krotszy tym miejsz ebeda odsetki. Moze zobacz Tani kredyt z kontem w Eurobanku.
Cytuj
gryzli

Niezarejestrowani

15.7.2015 13:44
grzes33 napisał
Orest napisał
Gdzie mogę obecnie dostać kredyt na najlepszych warunkach? Potrzebuję niedużej sumy, 6000 złotych, które chcę przeznaczyć na remont, jeśli to ma znaczenie. Pracuję na umowie o pracę od 2009 roku, na czas nieokreślony i zarabiam 2200 złotych netto.
Na jaki okres najlepiej wziąć taki kredyt? Krótszy czy dłuższy?
Im krotszy tym miejsz ebeda odsetki. Moze zobacz Tani kredyt z kontem w Eurobanku.
czemu akurat ten? Jest tak super oprocentowany?
Cytuj
Odpowiedź