• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny w Banku Pocztowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 16:10
Od dłuższego czasu rozglądam się za kredytem hipotecznym .Macie może orientacje w którym banku dają najlepsze warunki .Z tego co słyszałam chwalą sobie bardzo Bank Pocztowy , podobnież szybko trwa załatwianie ,wszystkie warunki bardzo przejrzyste. Jakie jest wasze zdanie czy warto tam się udać po kredyt ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.6.2014 10:57
W Pocztowym do kredytów trzeba kupowac ubezpieczenie. Wiec mimo tego co reklamuja i tak wyjdzie Ci drozej. Posprawdaj pod wzgledem realnego kosztu. Bo to co reklamuja zazwsze odbiega od rzeczywistosci.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:32
Ale teraz chyba w każdym banku pod czas brania kredytu jest ubezpieczenie. A czemu akurat zdecydowałaś się na bank pocztowy? Według mnie oni mało znaja sie na kredytach. Dobrze przeszukałaś obecne oferty na Polskim rynku? Bo według mnie sa banki które na chwile obecna mają dużo lepsze oferty kredytu hipotecznego niż Bank Pocztowy.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:50
hm jakos nie mam zaufania do banku pocztowego jesli czeka sie na kredyt tak samo długo jak w kolejce na poczcie to ja podziękuje :P tj pisze gość porównaj sobie chcocby na comperii co sie w tym mc oplaca bardziej - z tym ubezpieczeniem to wydaje mi się ale nie jestem pewna na 100 ze przy tak duzych sumach musi byc ubezpieczenie :)
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:54
A nie jest teraz tak że ubezpieczenie kredytu jest już przy każdym obowiązkowe? Albo wie ktoś od jakich kwot to sie zaczyna? bo mój znajomy brał kredyt na 4000 tysiące w getin banku i ubezpieczenie takiego kredytu było od razu. Chociaż nie powiem bo wcześniej się z tym w innych bankach nie spotkałam.
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 6:44
Mi też się wydaje, że ubezpieczenie jest obowiązkowe w każdym banku. Co do Pocztowego to nie mogę za bardzo się wypowiedzieć bo nigdy nie miałem z tym bankiem styczności ale opinie mają nie za ciekawe. Z tego co się orientuję to ING ma bardzo korzystne warunki kredytu hipotecznego. Może przejdź się do nich.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 12:44
Bank Pocztowy ma najlepszą ofertę? Jakoś nie chce mi się wierzyć. Co jak co, ale oni to powinni zająć się listami, a nie bankowością. Przejrzyj jeszcze raz oferty i porównaj między sobą. Ja bym z Pocztowego raczej zrezygnowała.
Cytuj
Mulan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:14
to co jest w porównywarkach nie zawsze wygląda tak w rzeczywistości. Porownywarki nie biorą pod uwagę wszystkich parametrów bo tak się nie da, trzeba zawsze przeanalizować ofertę jeszcze raz, np. wybrać sobie dwa czy trzy z pierwszych miejsc w porównywarce i do tego jeden bank z dalszej pozycji i przeliczyć jeszcze raz samodzielnie uwzględniając wszystkie warunki.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 14:44
Mulan napisał
to co jest w porównywarkach nie zawsze wygląda tak w rzeczywistości. Porownywarki nie biorą pod uwagę wszystkich parametrów bo tak się nie da, trzeba zawsze przeanalizować ofertę jeszcze raz, np. wybrać sobie dwa czy trzy z pierwszych miejsc w porównywarce i do tego jeden bank z dalszej pozycji i przeliczyć jeszcze raz samodzielnie uwzględniając wszystkie warunki.


No tak. Porównywarka służy do tego, żeby się zorientować co teraz jest na czasie, jakie oferty weszły, jakie już są nieaktualne i tak dalej. A wiadomo, że żeby mieć całkowity ogląd danej sytuacji trzeba iść do banku i tam sprawdzić swoją zdolność kredytową.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.3.2015 9:30
W 2009 roku wzięliśmy w banku pocztowym kredyt z dopłatami Rodzina na swoim. Byliśmy właścicielami mieszkania, mimo to poinformowano nas, że jeżeli w ciągu 6-ciu miesięcy zrzekniemy się prawa do lokalu to kredyt taki nam przysługuje. Podpisaliśmy umowę, w której jest takie zobowiązanie oraz wymagane do umowy oświadczenie o zrzeczeniu się tego prawa w ciągu 6-ciu miesięcy. Otrzymaliśmy kredyt, 2 miesiące później sprzedaliśmy mieszkanie, dostarczyliśmy do banku kopię aktu notarialnego i tak sobie spokojnie żyliśmy do dnia wczorajszego. Wczoraj otrzymaliśmy telefon z banku pocztowego, że w ciągu 14 dni mamy oddać 30.000zł dopłat do odsetek, które otrzymaliśmy a nam nie przysługiwały.Właśnie nasz świat się zawalił. Bank straszy nas wypowiedzeniem umowy kredytu, pomimo że my spełniliśmy wszystkie zobowiązania zawarte w umowie kredytowej. Czy jest ktoś kto ma taką sytuację??? Przypuszczam, że takich umów było podpisane więcej.
Cytuj
Odpowiedź