• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bocian kredyty czy sprawdzają w BIK ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Bożenka55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 9:53
Potrzebuje 700 złotych ,na spłatę raty kredytu wraz z odsetkami .Niestety zostałam już zanotowana w BIK .Więc w żadnym banku nie mogę starać się o kredyt pomimo że posiadam zdolność kredytową .Ostatnio widziałam reklamą kredytu w Bocianie , czy ktoś orjetuje się czy oni sprawdzają BIK .Czy bez problemu mogę do nich udać się po kredyt?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.6.2014 10:07
Bocian oferuje podobno z tego co wyczytałem w internecie pożyczki bez sprawdzania BIK, podobnie jak Provident. A jak jest w praktyce to można się przekonać samemu.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 12:17
a nie masz mozliwosci zeby ktos z twoich bliskich wział na siebie kredyt a ty bys go potem spłaciła? wg mnie chyba provident i takie parabanki nie sa zbyt dobrym pomysłem - bo jeszcze bardziej sie zadłuzysz i z 700 zrobi ci sie bardzo szybko 1300 zł :/
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

9.6.2014 14:11
mutual napisał
a nie masz mozliwosci zeby ktos z twoich bliskich wział na siebie kredyt a ty bys go potem spłaciła? wg mnie chyba provident i takie parabanki nie sa zbyt dobrym pomysłem - bo jeszcze bardziej sie zadłuzysz i z 700 zrobi ci sie bardzo szybko 1300 zł :/
własnie, własnie, chwilowek trzeba unikać. Po co się w to bawić. lepiej pozycz od kogos bliskiego, albo tak jak mowi mutual niech ktos wezmie na Ciebie pozyczke.
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 7:25
Nie radze Tobie korzystania z parabanków. Na reklamach tylko obiecują a rzeczywistość jest inna .Wielu moich znajomych załapało się na te pożyczki i teraz mają ogromne długi .Przecież u nich są duże odsetki podwójnie zwracasz pieniądze.Lepiej poproś rodzinę ,nie pakuj się w takie długi .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.6.2014 10:54
Nie każdy moze kogos poprosić o pomoc. Rodzina nie zawsze chce pomagać.
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 17:09
Bocian kredyty nie sprawdzają BIK bo nie maja takiej możliwości.Jedynie na co patrzą to na dowód osobisty i czy mieszkasz w tym miejscu co podane jest na dowodzie. A co do znajomych to wątpię żeby ktoś w tych czasach Ci pożyczył teraz każdy żyje tylko dla siebie nie współczują drugiemu .
Cytuj
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 18:43
Jeśli naprawdę nie masz możliwości poproszenia kogoś żeby pożyczył Ci pieniądze to możesz zdecydować się na Bociania. Teraz nawet reklamują się w telewizji że mają jakąś promocje. BIK nie sprawdzają ale licz się z wysokością odsetek i prowizją przy takiej pożyczce. Jak dla mnie to kosmiczne sumy.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 11:28
Każda instytucja pozabankowa działa na rożnych zasadach. Warto nadmienić to co zapisane jest w regulaminie. Całkowity koszt pożyczki obejmuje oprocentowanie, składkę ubezpieczeniową oraz opłatę przygotowawczą. Warto więc skorzystać z symulatora. pamiętajmy jednak, że jeżeli opóźnimy się ze spłata zostaną nam naliczone znacznie wyższe odsetki.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:40
A nie możesz po prostu pożyczyć od znajomych albo kogoś z rodziny? Teraz pożyczysz 700zł a oddasz raz tyle to nie jest wyjście opłacalne dla siebie. Ja bym szukała gdzie indziej wyjścia z tej sytuacji.
Cytuj
Odpowiedź