• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt bez odsetek w Raiffeisen Polbank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krystynadu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2015 14:17
Witam. Obecnie zastanawiam się nad kredytem gotówkowym w kwocie 5000 zł. Przejrzałam sobie ofertę kilku banków i najbardziej zainteresowała mnie oferta banku Raiffeisen. Nie ma tam żadnych odsetek, żadnych dodatkowych opłat, ubezpieczeń. Jedynie prowizja w wysokości 9%.
Czy warto jest zdecydować sie na ten kredyt?
Cytuj
sonia-l

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 8:33
Bank jest raczej solidny, miałam tam kiedyś kredyt, który spłacałam terminowo, więc nie miałam z nimi problemów. Czy pojawią się jakieś, jeśli się spłacać nie będzie? Tego nie wiem.
Ale ten kredyt ma tylko prowizję? To troszkę dziwne.
Jakie jest RRSO?
Dowiedziałam się, że to na ten wskaźnik trzeba patrzeć przede wszystkim. jeśli wynosi ono 9%, to rzeczywiście byłaby to bardzo tania oferta.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:07
Ale która to jest konkretnie oferta, nie widzę kredytu oprocentowanego na 9 proc. szczerze mówiąc.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.6.2015 13:42
Własnie jak sie nazywa? Jakies jeszcze szczegóły?
Cytuj
krystynadu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 9:02
Pozwolę sobie dać link do strony Raiffeisen Banku:
http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-na-miare-bez-odsetek

O tutaj właśnie. Na stronie jest napisane,że nie ma tam żadnych kosztów oprócz prowizji. A do 5000 zł dają go bez zaświadczeń o dochodach co wydaje mi się wręcz nieprawdopodobne ponieważ oferta jest o niebo lepsza od tych wszystkich reklamowanych obecnie chwilówek.
Pytam się natomiast tutaj. Czy nie ma dodatkowych kosztów tego kredytu?
Cytuj
izoldakrawczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 9:56
krystynadu napisał
Pozwolę sobie dać link do strony Raiffeisen Banku:
http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-na-miare-bez-odsetek

O tutaj właśnie. Na stronie jest napisane,że nie ma tam żadnych kosztów oprócz prowizji. A do 5000 zł dają go bez zaświadczeń o dochodach co wydaje mi się wręcz nieprawdopodobne ponieważ oferta jest o niebo lepsza od tych wszystkich reklamowanych obecnie chwilówek.
Pytam się natomiast tutaj. Czy nie ma dodatkowych kosztów tego kredytu?
Popatrz jeszcze raz na te oferte : .. "uwzględnieniem oprocentowania nominalnego w wysokości 0%, wynosi 17,54%".
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2015 12:06
Czyli dodatkowe koszty, o których się w reklamie nie mówi są. Jak w każdej zresztą prezentowanej ofercie.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 10:10
Jedyny koszt to 9% prowizji.- to skąd się bierze te 17 proc.? Ubezpieczenie?
Cytuj
Adam

Niezarejestrowani

14.7.2015 10:19
jest napisane: Bez odsetek.Bez ubezpieczeń. Bez dodatkowych opłat. Trzeba czytać ze zrozumieniem :D
Cytuj
Rakun

Niezarejestrowani

15.7.2015 13:53
Adam napisał
jest napisane: Bez odsetek.Bez ubezpieczeń. Bez dodatkowych opłat. Trzeba czytać ze zrozumieniem :D
Skoro bez tego wszystkiego to ciekawe na czym zarabiają
Cytuj
Odpowiedź