• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto studenckie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 11:32
W przypadku kont studenckich zazwyczaj nie pobierana jest opłata za prowadzenie, za wydanie karty, przelewy internetowe, jednak często naliczane są opłaty miesięczne za kartę. Zwróćmy również uwagę z jakich bankomatów możemy korzystać bezpłatnie.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 6:30
Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Chyba skorzystam z oferty ING. 100 złotych bonusu na pewno mi się przyda:) Ile może wynosić taka opłata za kartę? Myślałam, że karta i wypłaty z bankomatów są darmowe w całej Polsce... Orientujecie się z jakich bankomatów można wypłacać pieniądze z ING za free?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 10:23
abzibzi napisał
Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Chyba skorzystam z oferty ING. 100 złotych bonusu na pewno mi się przyda:) Ile może wynosić taka opłata za kartę? Myślałam, że karta i wypłaty z bankomatów są darmowe w całej Polsce... Orientujecie się z jakich bankomatów można wypłacać pieniądze z ING za free?
W przypadku większosci kont ING ma darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. Jest tak np. w przypadku konta Direct.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
gorskaannna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 11:30
Odradzam WBK, bo pobierają różne opłaty, lepiej mieć darmowe konto, np. w MBanku, szczególnie że mają darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 1:47
Jest mnóstwo kont dla młodych. I czy to PKO czy mBank to te oferty naprawdę zachęcają. Ja osobiście wybrałabym mBank. Mają zerowe opłaty, pobierać możesz z chyba każdego bankomatu bez dodatkowych kosztów. I to myślę jest jedną z istotniejszych rzeczy aby pieniądze studentowi nie uciekały na opłaty konta, tylko na inne wydatki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 9:44
gorskaannna napisał
Odradzam WBK, bo pobierają różne opłaty, lepiej mieć darmowe konto, np. w MBanku, szczególnie że mają darmowe wypłaty z bankomatów w całej Polsce.
mBank kosi za wszytsko, takze ja bym sie nie bral tego pod uwage.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:41
Nawet nie wiedziałam, że jest konto studenckie ono oferuje coś więcej niż zwykłe? Jeżeli nie to warto pomyśleć o zwykłym na dogodnych dla Ciebie warunkach.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.7.2014 14:03
Te studenckie zawsze maja jakieś preferencyjne warunki dla studentów, trochę działają na zasadzie lojalności. Jak sie człowiek przyzwyczai to może zostanie i później.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:02
Gość napisał
Te studenckie zawsze maja jakieś preferencyjne warunki dla studentów, trochę działają na zasadzie lojalności. Jak sie człowiek przyzwyczai to może zostanie i później.


Może i zostanie, ale nie wiem czy nie lepiej od razu założyć takie konto osobiste żeby było darmowe, a nie bawić się w konta studenckie.
Cytuj
Odpowiedź