• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie się zgłosić po oddłużenie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 9:35
Słyszałem, że są różne firmy oddłużeniowe, podobno dają kredyty oddłużeniowe i zastanawiam się, czy po taki nie sięgnąć. Liczę na jakieś rady. Mam obecnie 40 tysięcy zadłużenia, z czego 10 tysięcy to niezapłacony czynsz, a reszta to kredyty bankowe. Obecnie pracuję na etacie, ale sobie nie radzę ze spłatą.
Czy taki kredyt działa trochę jak konsolidacja? Chciałbym spłacić zadłużenie mieszkania i mieć mniejszą ratę za kredyty, bo obecnie nie starcza nam na życie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 10:20
firma oddłużeniowa nie udziela kredytów/pożyczek, ona tylko pomaga w obsłudze prawnej

był już na ten temat wątek

możesz skonsolidować kredyty + ew. dobrać dodatkową kwotę, oczywiście pod warunkiem że zobowiązania są dobrze obsługiwane i posiadasz zdolność kredytową
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 10:50
Firma oddlużeniowa nie spłaci za Ciebie długów, pomoga Ci wysłać pisma, załatwić sprawy, ale na pewno nie pomogą stricte finansowo.
Cytuj
AdAP

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 11:13
Otoz to. Juz na tym forum nie raz wypowiadały się osoby, które miały do czynienia z takimi firmami. Nic sie z nimi nie ugra. Jeszcze jak sie jakas dobra wybierze to moze cos pomoze, ale ogolnie niestety to jest naciaganie, a radzi trzeba sobie i tak samemu.
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 12:39
A jest jakaś szansa, że dostanę taki kredyt konsolidacyjny? Na razie mam chyba czysty bik, bo kredyty spłacałem - kosztem czynszu. Z tym też chciałbym coś zrobić. Problem w tym, że moja żona jest w ciąży i niedługo pojawi się nasze dziecko, więc sytuacja będzie bardzo zła, bo wzrosną wydatki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.5.2015 14:03
Jesli nie regulujesz czynszu, to banki moga to sprawdzic w innych rejestrach i tez mozesz miec problem z kredytem.
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 15:57
To czynsz za mieszkanie własnościowe. W jakich rejestrach to może być wpisane? Myślałem, że to sprawa między mną a wspólnotą.
W tym momencie to już całkiem nie wiem, co mam robić.
Cytuj
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 15:18
Do KRD na przykład mogą Cie wpisać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.5.2015 15:44
ant225 napisał
Słyszałem, że są różne firmy oddłużeniowe, podobno dają kredyty oddłużeniowe i zastanawiam się, czy po taki nie sięgnąć. Liczę na jakieś rady. Mam obecnie 40 tysięcy zadłużenia, z czego 10 tysięcy to niezapłacony czynsz, a reszta to kredyty bankowe. Obecnie pracuję na etacie, ale sobie nie radzę ze spłatą.
Czy taki kredyt działa trochę jak konsolidacja? Chciałbym spłacić zadłużenie mieszkania i mieć mniejszą ratę za kredyty, bo obecnie nie starcza nam na życie.
Firma oddłuzeniowa, owszem moze pomoc, ale wyslac pismo, podpowie rozwiazanie. Na pewno nic za Ciebie nie splaci.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.5.2015 9:20
otojestkasia napisał
Do KRD na przykład mogą Cie wpisać.


Mogą, ale to się dość rzadko zdarza. Poza tym zawsze można sobie KRD sprawdzić, aby mieć pewność czy są jakieś wpisy czy nie.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź