• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka podobna do VIVUS

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
greta44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 17:03
Daysy masz racje też wydaje mi się że to nie wygląda tak kolorowo jak eis reklamują .Najbardziej wiarygodne będzie jak wypowie się osoba która taki kredyt wzięła ,czy tak jest naprawdę czy po pewnym czasie nie wychodzą ukryte koszty .
Cytuj
tynusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 18:06
Szczerze mówiąc to sama złapałam sie na te pożyczki w VIVUS w taki sensie, że ja osoba która ucieka od tego jak najdalej chciałam zaryzykować i zdecydować sie na tą pożyczkę bo właśnie kusiło mnie to ze nie trzeba tam płacić dodatkowych odsetek i oprocentowania. Tylko teraz sie jeszcze wahałam i dobrze ze trafiłam na ten temat.
Cytuj
Martusia90

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:20
Wiele osób pod wpływem chwili łapie się na takie pożyczki .Zanim się zdecydujesz to najpierw upewnij się czy tak jest jak obiecują żebyś później nie miała problemów i nie popadła w większe długi .Najlepiej jak byś pogadał z osoba która miała styczność z tym bankiem ,wtedy ona może coś więcej na ten temat się wypowiedzieć .
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 6:40
Moim zdaniem nie warto pchać się w te pożyczki. Niby są darmowe ale kto normalny jest w stanie spłacić 1200 złotych w miesiąc? Wychodzi na to, że na wypłatę będzie musiał wszystko oddać a często te 1200 to cała wypłata. I co wtedy? jeśli ta osoba nie spłaci pożyczki w terminie to dopadną ją odsetki a jeśli spłaci będzie musiała wziąć kolejną pożyczkę by przeżyć.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:48
Ja też jakoś nie jestem przekonana do tych pożyczek, ale niektórzy z nich korzystają i są zadowoleni. Może warto się nad nimi zastanowić w razie potrzeby wzięcia jakiegoś kredytu? Możecie mi powiedzieć czy Vicus sprawdza BIK? To jest parabank czy coś innego?
Cytuj
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 11:56
Wydaje mi się że VIVUS też jest parabankiem ,ale z tego co czytałam na internecie ich opinie to nie mają takich złych .Wiele osób sobie chwali u nich pożyczki za które nie pobierane są odsetki .Wiec chyba warto spracować .Do 2 500 tyś. nie wymagają żadnych formalności ale nie możesz posiadać zaległości finansowych .
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.6.2014 12:04
Vivus to krętacze jak każdy inny parabank.
Cytuj
mycha566

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 11:15
Ale miałeś z nimi do czynienia ze takie o nich masz zdanie .Ja własnie zamierzałam wziąć u nich kredyt w opiniach na internecie dobrze o tym banku pisali .Jeżeli jest coś nie tak to napiszcie ,czy faktycznie mają tak dogodne warunki jak obiecują czy w trakcie spłat coś się zmienia ?
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 20:02
Dlaczego masz takie złe zdanie o VIVUS.Co prawda ja też nie ufam tym wszystkim parabankom i nie wierze w coś takiego jak darmowa pożyczka bo koszty jakieś są na pewno tylko dobrze poukrywane. Ale żeby zaraz od razu nazywać ich krętaczami. Podejrzewała że zdecydowałeś się na taką pożyczkę i nieźle się pewnie wkopałeś.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 20:13
Owszem, jest to pożyczka darmowa, o ile nie zapomnisz się i nie spłacisz jej chociażby o jeden dzień za późno. Chwilówki to proste kredyty które może wziąć praktycznie każdy i na takiej zasadzie właśnie one działają, w ten sposób zarabiają. Osoba niezdolna kredytowo zaciąga kredyt, bo to ''łatwa gotówka'' a później firma nalicza gigantyczne odsetki. Nie odważyłbym się wziąć takiej sumy na miesiąc.
Cytuj
Odpowiedź