• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

e-sąd

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 15:00
Ja słyszałem dobre opinie o tych e-sadach. Chyba nieźle to działa, wiec czemu nie skrócić tej całej biurokracji śmiesznej. Na rozstrzygniecie spraw czeka sie latami.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 11:56
Warto negocjować z firmą windykacyjną, tam też pracują ludzie. Może zaproponują Ci wyjście, które będzie Ci choć trochę ułatwiało wyjście z tej niekomfortowej sytuacji.
Cytuj
baryła87

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 13:13
adammy napisał
Warto negocjować z firmą windykacyjną, tam też pracują ludzie. Może zaproponują Ci wyjście, które będzie Ci choć trochę ułatwiało wyjście z tej niekomfortowej sytuacji.
może i pracują ludzie, ale w tym wypadku to nie Ty jeste s ich klientem więc nie ma ''nasz klient nasz pan'', klientem jest ta druga strona i to właśnie dla odzyskania tych pieniędzy zrobią wszystko.. lepiej dogadać się z operatorem.
Wypowiedź została zmieniona przez: baryła87 17.7.2014 13:13
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 13:53
Negocjowanie z windykacja to fikcja. Zawsze jak słyszę, że ktoś miał z nimi kontakt to ma to fatalne skutki. Nikt mi nie powie, ze z nimi można rozmawiać. Oni tak jakby dostali zlecenie się zachowują,maja jeden cel - odbić pieniądze.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:52
Gość napisał
Negocjowanie z windykacja to fikcja. Zawsze jak słyszę, że ktoś miał z nimi kontakt to ma to fatalne skutki. Nikt mi nie powie, ze z nimi można rozmawiać. Oni tak jakby dostali zlecenie się zachowują,maja jeden cel - odbić pieniądze.


Na tym to polega niestety. Im płacą za to, żeby ściągnąć pieniądze od dłużnika, ale weźmy pod uwagę, że tam też pracują ludzie prawda? Nigdy nie zaszkodzi pójść zapytać i dowiedzieć się.
Cytuj
Odpowiedź