• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy można wypłacać bez karty w bankomacie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcin Romanowicz:)

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 12 razy

Wyślij wiadomość

16.5.2015 16:41
Ostatnio korzystałem kilka razy, więc opowiem co nieco. Z BLIKa korzystam wtedy, kiedy w pobliżu nie ma bankomatu mojego banku (BZ WBK), a chcę wypłacić pieniądze z innego bankomatu bez prowizji. Na chwilę obecną BLIK to umożliwia, co będzie później, zobaczymy.

Ale wracając do tematu w przypadku wypłaty z bankomatu banku Millennium, podchodzę do bankomatu i wciskam coś w rodzaju "Wypłata BLIK" w bankomacie i podaję kwotę wypłaty. Bankomat prosi mnie o podanie kodu z aplikacji. Zatem uruchamiam aplikację mobilną mojego banku, wybieram BLIK oraz wypłata telefonem.

Aplikacja generuje kod, który wklepuję w bankomacie i potwierdzam. Po chwili aplikacja wyświetla mi informację z potwierdzeniem, że chcę wypłacić żądaną kwotę, a następnie (w przypadku BZ WBK) wpisuję dane tak samo jakbym logował się do bankowości elektronicznej jako potwierdzenie. Jeśli się uda, bank automatycznie przesyła potwierdzenie do bankomatu i wypłacane są pieniądze :)
Cytuj
Pozdrawiam!
Filek

konkretny.pl
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2015 19:10
To wydaje się bardzo proste i ciekawe. No i z pewnością jest przydatne, jeśli ktoś nie ma wypłat z bankomatów bez prowizji.
Mam pytanie do tej aplikacji. To bank ją wydaje czy jakaś zewnętrzna firma? I na jakie systemy jest to aplikacja, na Android , Windows Phone, IOS czy może na wszystkie?
Cytuj
BLIK

Niezarejestrowani

18.5.2015 10:05
nastor napisał

Mam pytanie do tej aplikacji. To bank ją wydaje czy jakaś zewnętrzna firma? I na jakie systemy jest to aplikacja, na Android , Windows Phone, IOS czy może na wszystkie?


BLIK jest dostępny z poziomu aplikacji bankowości mobilnej banków oferujących tę usługę (tak więc działa na tych systemach operacyjnych, które obsługują aplikacje bankowości mobilnej banków).

Więcej informacji na http://www.blikmobile.pl/

Pozdrawiam
Cytuj
Odpowiedź