• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przedłużenie chwilówki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ninka0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 11:13
Dług w chwilówce Vivus który zaciągnęłam wynosi i 1200zł. .Obecnie w tym miesiącu mam ciężką sytuacje , nie jestem w stanie spłacić raty .Może ktoś ma orientacje czy mogę przedłużyć termin spłaty .Jeżeli jest to możliwe to na jakich warunkach .Czy z tego powodu poniosę jakieś dodatkowe koszty ?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 13:43
Vivus podaje, że klient ma możliwość przedłużenia terminu spłaty. Należy dokonać przelewu kwoty za przedłużenie na konto bankowe, wówczas termin spłaty pożyczki zostanie przedłużony o 7, 14 lub 30 dni. Warto o to zadbać, ponieważ w przypadku braku lub opóźnienia płatności mogą zostać naliczone koszty wysłanych wezwań do zapłaty,naliczenie odsetek za zwłokę w wysokości czterokrotnej wysokości stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego, a w skrajnych przypadkach do naszych drzwi może zapukać komornik.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 17:37
trzeba płacić za to że przedłużą Ci termin spłaty? Nie można sie jakoś z nimi dogadać żeby poszli na rękę i nie ponosząc żadnych kosztów przedłużyli nam termin? Według mnie to trochę nie fair żeby płacić za takie rzeczy. A Duże są takie opłaty?
Cytuj
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 23:37
Przecież to chwilówka to oczywiste że trzeba tam zapłacić. Z tego co słyszałam to tam co chwile pojawiają sie jakieś dodatkowe opłaty i nie wiadomo skąd. W końcu musza jak najwięcej z takiego klienta wyciągnąć pieniędzy.
Cytuj
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 9:26
A ja myślałam że w chwilówce w razie problemów możemy się dogadać .Przecież nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć problemów .Fakt faktem że przedłużą ale po co takie koszty .Wiele osób tak się łapie na dodatkowe koszty ,bo przecież u nich kredyt bez sprawdzania zdolności i w 15 minut jest udzielany to są chętni .
Cytuj
RadokZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 14:53
NO ja tak coś podejrzewałem że te chwilówki nie sa takie piękne jak mogło by nam sie wydawać. Widziałem że sporo osób an nich narzeka a zastanawiałem sie dlaczego skoro potrafią w taki szybki czasie i to bez większych formalności zaoferować nam pieniądze.
Cytuj
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.6.2014 15:59
pewnie że nie są ja kiedyś wziełem 1k w providencie po duzych przejściach chcieli ode mnie 5k na koniec... bez sensowne to było ale byłem młody i głupi... teraz wiem ze jesli chce sie wziac kredyt to musi kogos byc na to stac..
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 15:37
A no właśnie niby to jest tak że te chwilówki mają pomóc ludziom ale jak sie okazuje to one cieszą ludzi, przez chwile a później to już tylko zostaje nam żałowanie że zdecydowaliśmy sie na to pod wpływem chwili.Nie wiem czy ja bym sie zdecydowała na wzięcie chwilówki, chyba jakby bardzo mnie przycisnęło./
Cytuj
Kaziorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.6.2014 19:34
Jak do tej pory nie miałam sytuacji która by mnie zmusiła na branie chwilówki .Wiele znajomych korzystało z takich pożyczek i do tej pory żałują .Podobno są tam duże odsetki i po pewnym czasie po prostu ludzie sobie nie radzą ze spłatą .Ja na obecną chwilę jak coś to poszłabym do normalnego banku tam biorąc kredyt czułabym się bezpieczna .
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 8:59
Załóżmy, że pożyczę w Vivus 1000 złotych i będę chciała przedłużyć spłatę o miesiąc. Oprócz kwoty za przedłużenie nie będę musiała nic dodatkowo płacić na koniec? Jeśli tak to moim zdaniem pożyczka u nich nie jest taka zła. Przypomina mi to trochę zasady w lombardzie. Jak się coś zastawi i chce się przesunąć termin odbioru to wpłaca się jakieś grosze.
Cytuj
Odpowiedź